adcov.com

Żywności jeść, aby schudnąć na stałe

Aby schudnąć, dietę z całej żywności i chudego białka. Jedz różnorodne świeże owoce, warzywa, orzechy, rośliny strączkowe, produkty pełnoziarniste i chudego mięsa, drobiu i ryb. Wybierz lub o niskiej zawartości tłuszczu, bez nabiału. Użyj Food Pyramid FDA jako przewodnik po projektowaniu zdrowego odchudzania diety.

Cechy

Unikać pustych kalorii, takie jak szybkie, smażone lub przetworzonej żywności. Przejdź słodkich, słonych pokarmów i kofeinę, która może doprowadzić do "katastrofy" w dalszej części. Pić przefiltrowaną wodę między posiłkami.

Korzyści

Jedząc świeże owoce i warzywa, można spożywać błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego, który pomoże wypełnić cię i ograniczać przejadanie się i przyrost masy ciała. Światłowód będzie również poprawa nawyków eliminacji i pomaga usunąć nadmiar odpadów.

Rozważania

Jeśli próbowałeś wielu modne diety przed i za każdym razem, po poszedł diety przytył, skonsultować się z lekarzem. Ona może pomóc ustalić, czy istnieją inne czynniki metaboliczne działa przeciwko tobie.

Nieporozumień

Nie eliminuje całe grupy pokarmów, takich jak owoce i węglowodany. Niektóre diety FAD podkreślił białko i warzywa i wyeliminowanie owoców, pieczywa i innych węglowodanów. Nie tylko jest to trudne do utrzymania surowo ograniczone diety, ale będzie również odbicia i być skłonny do jedzenia kilogramów makaronu, kiedy zrzucić diety moda. Dążyć do różnorodności i umiarem, a nie.

Identyfikacja

Korzystanie z piramidy żywności FDA, ustalić, co realistyczny zakres kalorii to za swój cel odchudzania. Podzielić na małe kalorii kilku zdrowych posiłków i przekąsek w ciągu dnia (patrz źródła).