adcov.com

Żywność Łącząc Diety

Żywność łączące diety są dostępne w wielu wariantach. Wszystkie z nich próbują pobudzić swój metabolizm tak aby spalać tłuszcz szybciej niż byłoby na regularnej diety. Na każdej żywności połączenie diety, jesteś w stanie jeść tylko niektórych pokarmów w określonych porach dnia i zabrania się mieszania niektórych pokarmów.

Zasady

Nauka o żywności łączącej opiera się na teorii, że różne grupy żywnościowe mają różne czasy rozkładu. Podczas jedzenia żywności w podobnej grupy, trawienie jest ułatwione i gwałtownie przyspieszył.

Odpowiednie kombinacje żywności są niezbędne do efektywnego trawienia i wchłaniania składników odżywczych w diecie. Ponieważ niektóre środki spożywcze wymagają różnych enzymów trawiennych, aby pomóc w procesie trawienia, przylegającą do żywności ze stosunkowo samym czasie trawienia pozbawia normalnego procesu kwasowych i zasadowych środków spożywczych przeznaczonych do kontaktu. Gdy kwasy i ługi mieszać w żołądku, neutralizują się wzajemnie i powolny proces trawienia, w wyniku wielu problemów zdrowotnych, a co trudniej schudnąć.

Kombinacje Żywność

Choć nauka o żywności łączącej może wydawać się skomplikowane, wprowadzenie go w życie jest łatwo zrobić, jeśli stosować się do następujących wskazówek:

Nie należy łączyć kwaśnych pokarmów z węglowodanów. Na przykład nie ma płatków owsianych i szklanka soku pomarańczowego na śniadanie.

Białka nie powinny łączyć się z tłuszczu. Nie dodawaj ser do jaj lub gotować omlet na patelni pełnej masła.

Białko to nie powinno być połączone z kwaśnym owoców. Nie masz sok pomarańczowy w godzinach porannych ze swoimi jajami lub umieścić plasterek pomidora na hamburgera.

Cukier i skrobię nie powinny mieszać. Unikać pączki lub oddanie zacięcie na toast.

Należy unikać konieczności białka z węglowodanów. Możesz mieć oba, tylko nie siebie.

Mają tylko jeden skrobi podczas każdego posiłku.

Melon i mleko powinny być spożywane wyłącznie przez siebie.

Co działa

Żywność połączenie może poczuć się jak opcje są ograniczone. To trudne na początku, ale po nawiązaniu wzór diety można łatwo dopasować do każdego stylu życia. Śniadanie może być pojedynczy owoc lub warzywo omlet. W porze lunchu, trzymać się z sałatką z warzyw załadowanego towarzyszy porcja chleba lub ziemniaków. Na kolację mają inny sałatki lub pieczone ziemniaki ułożone z warzywami.