adcov.com

Żywność i witaminy, które zwiększają metabolizm

Żywność i witaminy, które zwiększają metabolizm


Z różnych powodów, ludzie walczą powolny metabolizm. Wraz z regularnych ćwiczeń, pewne witaminy i środki spożywcze, które mogą zwiększyć nasze metabolizm.

Idź Nakrętki dla białka

Orzechy rzeczywiście dostać swoje ciało do cięższej pracy podczas przetwarzania żywności. Są one pełne białka, co sprawia, że ​​czujesz się już pełny.

Grapefruit - Super Food

Grejpfrut jest jedzenie, które wymusza inny organizm do spalania kalorii podczas procesu trawienia. To skutecznie zwiększa swój metabolizm. Grejpfrut obniża również poziom insuliny.

Turcja

Bogate w białka, Turcja buduje silne mięśnie. To powoduje, że organizm do wykorzystania większej ilości energii, zwiększenie metabolizmu.

Jalapenos

Godziny po jedzeniu jalapenos, skutki są nadal odczuwalne. Jalapenos zwiększyć tętno, przyspieszyć metabolizm i spowodować, aby spalić nadmiar kalorii długo po tym ostatnim kęsem.

Witamina B

Kompleks witaminy B są niezbędne dla pobudzenia metabolizmu. Jest on odpowiedzialny za budowanie mięśni oraz promowanie lepszego wzrostu i funkcji komórek. Weź witaminy z grupy B, które są absorbowane pod językiem, takich jak płyny, które można trzymać w ustach przez 30 sekund lub tabletki, które rozpuszczają się szybko.

Koenzym Q10

Niezbędne dla podstawowych funkcji komórek, koenzym Q10 jest niezbędny do zwiększenia metabolizmu. Jest on odpowiedzialny za dostarczanie energii do mięśni.