adcov.com

Żywność dla niemowląt i rozwoju mózgu Muscle

Żywność dla niemowląt i rozwoju mózgu Muscle


Według Science Daily ludzki mózg jest niezwykłe narząd zawierający od 50 do 100 miliardów komórek nerwowych, współdziałające ze sobą w dowolnym danym czasie. W składzie, mózg jest około 60 procent tłuszczu, więc spożycie lipidów są niezbędne dla rozwoju mózgu, zarówno w łonie matki, a we wczesnych latach wzrostu, szczególnie w pierwszych dwóch. Rozwój mięśni jest bezpośrednio podłączony do prawidłowego odżywiania i zdrowego funkcjonowania mózgu.

Mleko z piersi

Mleko matki zawiera lipidy występujące w przyrodzie, które zwiększają rozwój mózgu wpływającej na pierwsze 15 lat życia. Według Instytutu Franklin, badania wykazały, że niemowlęta karmione piersią mają wyższy IQ i zdolności poznawczych, oraz doskonałą widzenia. Odpowiednie ilości białka jakości w pomocy mleka matki w rozwoju i koordynacji mięśni. Mleko z piersi już zużyciu lepiej.

Pełnego mleka

Jeśli jest to pożądane, przejście od mleka matki w mleku krowim zwykle wykonane około 12 miesięcy, gdy układ pokarmowy dziecka może przetwarzać bardziej złożonych części. W wieku od 01:59, tylko mleko pełne powinny być podane dla maksymalnego zużycia tłuszczu rozwija mózg wciąż potrzebuje. Nie przesadzaj jednak - według Amerykańskiej Akademii Pediatrii, tylko około 16 uncji pełnego mleka w ciągu dnia jest wiele. Dodatkowe białka w mleku krowim jest także idealny do budowania mięśni i masy kostnej do wzrostu fizycznej.

Pokarmów stałych

Stałe środki spożywcze są wprowadzane w dowolnym z czterech do siedmiu miesięcy w zależności od wieku dziecka. W czasie, dziecko ma dwa, powinien być jedzenia rozmaitych produktów spożywczych, w celu zapewnienia odpowiednich składników odżywczych, w tym witaminy i minerały niezbędne dla prawidłowego rozwoju mózgu i fizycznej. Wszystkie wędliny, produkty pełnoziarniste, owoce i warzywa oraz przetwory mleczne mogą być spożywane w postaci maluch może obsłużyć, takich jak gotowych pokarmów i napojów żywności jar palca. Zapewnienie dzieciom zdrowego odżywiania na początku jest kluczowe, aby przejść począwszy zdrowych relacji umysł-ciało, które będzie kontynuował do końca życia.