adcov.com

Żywienie w sosie z krewetek i homara

Żywienie w sosie z krewetek i homara


Krewetki z sosem homara danie jest wspólne znaleźć w chińskich restauracji, gdzie są obrane krewetki smażone w sosie wymieszać a na bazie wina i skrobi kukurydzianej. W zależności, czy danie było domowej roboty lub z restauracji, jedna porcja może być 309 kalorii ponad 400 kalorii. Skorupiaki mogą być częścią zdrowej diety, ale należy dodać warzywa, aby to naprawdę pożywne.

Białko

Jedna porcja krewetek jest 04:56 uncji i oferuje około 15 gramów białka. Zgodnie z Harvard School of Public Health, najlepsze białka zwierzęce są ryby i drób. Krewetki jest mniej nasyconego tłuszczu, niż w przypadku innych mięs, takich jak steki, i jest większe niż białka roślin strączkowych, takich jak soczewicy. Diety, które są dobrze wyważone w białko i węglowodany, takie jak brązowy ryż, może pomóc w kontroli wagi. Białko pomaga budować masę mięśniową i zapewnić aminokwasy musisz być zdrowy.

Żelazo

Krewetki z sosem homara zawiera 34 procent dziennego zapotrzebowania na żelazo, które jest niezbędnym minerałem, który pomaga białka w postaci ciała hemoglobiny i mioglobiny. Niedokrwistość jest, gdy ciało jest zbyt niskie w żelazo, a to może powodować osłabienie, duszność, zawroty głowy i utrata masy ciała. Dzieci, ścisłymi wegetarianami, i kobiety w ciąży są bardziej narażone na niski poziom żelaza. Jedzenie jak skorupiaków może zapobiec niski poziom żelaza. Ponadto, łącząc pokarmy bogate w żelazo z warzyw i owoców z witaminą C pomoc przyswajanie żelaza.

Niacyna

Niacyna lub witamina B3 jest witamina rozpuszczalna w wodzie, co oznacza, że ​​trzeba stale uzupełniać źródła organizmu. Niacyna jest ważna w konwersji żywności w energię użytkową. Jest to niezbędne w trawieniu, układu nerwowego i skóry. Występuje w mięsie, jak skorupiaki i wzbogacane płatki zbożowe i pieczywo zawierają niacyny. Krewetki zawiera około 70 procent dziennego zapotrzebowania. Choroba jest pelagra niedoborem niacyny, a objawy to problemy trawienne i stan zapalny skóry. Dorośli mężczyźni powinni spożywać niacyny 16 miligramów dziennie, natomiast dorosłe kobiety powinny spożywać 14 miligramów na dzień.

Magnez

Krewetki z sosem z homara jest magnez, który jest ważnym minerałem dla organizmu. Jest to niezbędne do produkcji białek, transport energii i skurczu i rozluźnienia mięśni. Krewetki zawiera pewne ilości magnezu, około 15 procent wymaganej dziennej ilości, ale dobre źródła to m.in. ciemno-zielone, liściaste warzywa i fasola. Objawy niedoboru magnezu są: osłabienie i senność mięśni.

Omega-3

American Heart Association zaleca, Amerykanie jedzą ryby bogate w kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, co najmniej dwa razy w tygodniu, i odnosi się to do krewetek. To zmniejsza ryzyko rozwoju choroby serca i zmniejsza stan zapalny ciała. Skorupiaki, takie jak krewetki, również wydają się mieć mniejsze ryzyko rtęci niż większe ryby, takie jak tuńczyk, Płytecznik. Krewetki z sosem z homara jest dobrym źródłem kwasów omega-3, ponieważ tłuste ryby zawierają najwięcej kwasów omega-3.