adcov.com

Zyoptix kontra Lasik

Zyoptix kontra  Lasik


Laserowe operacje oka jest skomplikowanym procesem i poważna decyzja. Lasik chirurgii oka, choć przeważa jako najbardziej znanej procedury, procedury, takie jak Zyoptix skaczą na scenie, dając pacjentom różne opcje.

Chirurgii laserowej oka

Obie operacje Lasik i Zyoptix laserowej oka zamierzają takie same wyniki. Ludzie, którzy noszą okulary lub kontakty mogą odwrócić ich utraty wzroku poprzez proste procedury ambulatoryjne, eliminując potrzebę ulepszeń optycznych.

LASIK

LASIK koryguje krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm za pomocą lasera do zmiany kształtu rogówki. Laser wycina niewielką klapkę na powierzchni rogówki, aby uzyskać dostęp do zrębu warstwy rogówki (poniżej), przekształca się komórki i fałdy na powierzchni rogówki z powrotem, co pozwala leczyć samodzielnie.

Zyoptix

Chirurgii laserowej Zyoptix opiera się na tych samych zasadach jak LASIK, ale pozwala trudniejsze problemy z oczami, które należy poprawić, tym patrzy, halo i starbursts. Zyoptix używa bardziej delikatny laser rozwiązać te wyjątkowe problemy z oczami.

Konsultacje

Konsultacje z optyka jest najlepszym sposobem, aby podjąć decyzję między Lasik i Zyoptix. Jeśli aberracji w oku jest z niższego rzędu, Lasik może być lepszym wyborem. Ale z trudniejszych problemów, lekarz może zalecić Zyoptix.