adcov.com

Zwiększ funkcji wątroby

Wątroba jest jednym z narządów układu pokarmowego. Jego główną funkcją jest filtrowanie zanieczyszczenia i toksyny z substancji wprowadzanych do organizmu jak jedzenie. Słabe funkcjonowanie wątroby niekorzystnie na stan zdrowia z powodu zbyt mało odpadów odsącza się od ciała. Słaby lub wątroby może być w zastoju ożywił się detoksykacji i suplementów, które zwiększają możliwości wątroby jest. Dobra dieta jest również niezbędne do wątroby, aby dobrze funkcjonować.

Zioła

ArticleThe wątroby Zioła na gejów portal Zdrowie Kryzysowego, wymienia kilka ziół, które są korzystne dla wątroby. Zioła oczyścić wątrobę i poprawia zdolności wątroby do czyszczenia ciała. Zalecane są Ostropest, imbir, mniszek lekarski, kurkuma i łopianu. Weź tylko 1 zioło w czasie, ponieważ substancje te są silnym. Uruchomić również poprzez niską dawkę zioła. Inną możliwością jest, aby strawić zioło w postaci herbaty. Zobaczyć zielarza o poradę na które zioła do wyboru, które jest najlepsze dla Twoich potrzeb.

Witaminy

Witamina C, kwas foliowy witaminy B-12, a są trzy witaminy zasugerował w artykule 15 Ways To Love wątroby przez Andrew Saula na Doctor Yourself stronie. Witamina C wykazano, aby chronić wątrobę w badaniu na Uniwersytecie w Michigan Medical School. Duża ilość witaminy (około 50,000 mg) może nawet leczyć wirusowe zapalenie wątroby, badanie donosi. Witamina C jest również przeciwutleniaczem, który chroni wątrobę przed działaniem wolnych rodników, które mogą uszkodzić narząd. Witaminy zwalcza infekcje, które mogą również szkodliwe dla wątroby i zrujnować jego skuteczności. B-12 jest często uznawane poprawić poziom energii u ludzi. Wziąć B-12 przez iniekcję i ma większy wpływ na wątrobę. Kwas foliowy to witamina B, które kolejny wspomaga wątrobę.

Zdrowy styl życia

Zrównoważonej diety jest ważne dla optymalnego funkcjonowania wątroby. Mayo Clinic w artykule Zdrowy Lifestyle sugeruje diety różnych produktów spożywczych do nabycia składników odżywczych, których potrzebujesz. Jedz około 20 do 35 g błonnika dziennie, takich jak zielonych warzyw i owoców, Mayo Clinic sugerują. To jedzenie pomaga układu pokarmowego i powoduje częste wypróżnienia. Spróbuj także zmniejszyć spożycie tłuszczu. Stłuszczenie wątroby powoduje przekrwienie i upośledzać funkcjonowanie wątroby. Tłusta żywność również sprawi, że z nadwagą. Picie dużych ilości wody pomaga wypłukać toksyny i utrzymać wątrobę czyste. Unikanie spożycia alkoholu jest również ważna. Wiele problemów wątroby są związane z nadmiernym użycia alkoholu. Ćwiczenie jest ważne także dla funkcjonowania wątroby. Ćwiczenia nie tylko pomaga spalić tłuszcz, ale również pomaga usunąć toksyny przechowywane w tłuszczu. Zgodnie z art Federalnej Citizen Information Center, Bądź Aktywny Your Way, badania pokazują, że ćwiczenia fizyczne mogą zapobiec wielu chorób, w tym cukrzycy i problemów z sercem. Centrum również zalecane energiczny chodzenia na co dzień jest korzystne ćwiczenie.