adcov.com

Zrób to sam Leczenie hormonalne

Wszystkie kobiety w końcu zmierzyć się menopauzy. Uderzenia gorąca, bezsenność, bóle głowy i zmiany nastroju są wspólne objawy, i choć leczenie jest dostępne na receptę, wiele kobiet woli korzystać z do-it-yourself podejście do leczenia hormonalnego.

Menopauza i leki

Czy kobieta stoi przed nagłą utratę produkcji hormonów powodu histerektomii lub doświadcza stopniowego spadku, który występuje naturalnie wraz z wiekiem, objawy menopauzy są uciążliwe i często wyniszczające. Tradycyjna odpowiedź medyczny został recepty hormonu leczenia zastępczego, albo kombinacji estrogenów i progesteronu lub sam estrogen. Początkowo syntetycznych hormonów określona w próbie naśladujące hormony własne organizmu i dostarczają ochrony układów serca i innych narządów, oraz łagodzenia objawów menopauzy. W istocie, zabezpieczenie może być tam i ryzyko raka może być wyższa.

Bioidentical hormonalnej terapii zastępczej przy użyciu badań poziomu hormonów i specjalnie wytworzone kremy zastąpić zmniejszamy poziom hormonów zyskał na popularności, ale ma kilka poważnych wad. Jest to czasochłonne, wymaga częstego testowania i regulacji poziomów hormonów. To może być drogie, ponieważ wymaga jeszcze wizytę w specjalistycznej lekarza i związki receptę muszą być uzyskane od poszczególnych aptekach i nie mogą być objęte ubezpieczeniem. Choć wiele pozytywnych niepotwierdzonych do bioidenticals można znaleźć, nie okazały się skuteczne i bezpieczniejsze niż konwencjonalne leczenie przede wszystkim dlatego, że nie zostały dokładnie przebadane w badaniach klinicznych uznanych przez FDA. W konsekwencji, wiele kobiet może wybrać podejście samoleczenia.

Herbal Leczenie fitohormonów

Kobieta chcąc traktować własne objawy menopauzy mogą spróbować ziołowych podejścia. Zioła znane zawierają fitohormony może zwiększyć poziom hormonów występujących naturalnie. Ziołowe środki zostały wykorzystane przez tysiące lat przez rdzennych mieszkańców Azji i obu Ameryk w leczeniu objawów menopauzy związane z utratą estrogenów, progesteronu i testosteronu straty nierównowagi. Tradycyjnej medycyny zachodniej był wolniejszy zaakceptować leczenie ziołami, ale to jest coraz większą popularność. Ziołowe suplementy można kupić w sklepach ze zdrową żywnością, chociaż wiele dużych sklepów spożywczych, apteki i sklepy dyskontowe mają teraz naturalne sekcje lekarstwo, które często przenoszą popularnych suplementów ziołowych.

Utrata estrogenów

Czarny cohosh zawiera fitoestrogeny, które oddziałują z receptorami estrogenu w macicy i piersi, w sposób podobny do naturalnych hormonów. Jest to pomocne w łagodzeniu objawów menopauzy, takie jak uderzenia gorąca, niepokój i rozdrażnienie, suchość skóry i utrata pożądania seksualnego. Ekstrakt koniczyna czerwona jest bogata w fitoestrogeny i jest stosowany w leczeniu objawów menopauzy, związanego z utratą estrogenów oraz inne problemy z menopauzą, takie jak utrata kości i utratę koncentracji umysłowej. Żeń-szeń zwiększa produkcję estrogenów jajnika we wczesnym okresie menopauzy. To nie będzie przydatne dla kobiet, które miały ich jajniki usunięty chirurgicznie lub których menopauza postępuje poza wczesnym stadium.

Progesteron Strata

Dziki yam posiada diosgenina, który jest chemicznie podobny do prekursorów hormonów. Został on głównie stosowany w leczeniu objawów utraty progesteronu, takie jak nocne poty, suchość pochwy, przyrost masy ciała i pochmurne myślenia. Dziki yam jest zazwyczaj w formie ustnej, takie jak pigułki lub płynnego ekstraktu. Krem zawiera naturalny progesteron progesteron, który jest najczęściej produkowany z ekstraktów korzenia dzikiego yam. Niewielka ilość naturalnego progesteronu śmietany jest stosowana codziennie cienkich obszarów skóry, takich jak wewnętrzna ramienia lub żołądka.

Nierównowaga testosteronu

Saw Palmetto jest głównie stosowany w leczeniu powiększenia prostaty poprzez blokowanie stymulacji testosteronu wzrostu prostaty; W podobny sposób mogą blokować działanie testosteronu nierównowagi uważano powodować objawów menopauzy, takich jak niepożądane wzrostu włosów i skóry, zaburzenia. Damianę została wykorzystana w celu poprawy funkcji seksualnych i pożądania, które uznaje się za związane z testosteronem, a jako tonik do leczenia zaburzeń psychicznych. Kompletny mechanizm jego działania nie jest do końca poznane, ale najwyraźniej działa częściowo przez rozszerzanie naczyń krwionośnych bezpośrednio pobudza krążenie krwi i zwiększenie metabolizmu i funkcjonowania nerwów.