adcov.com

Żołądek Relief nerwowy

Nie ma nic o nerwowego żołądka zabawa, szeroko zakrojonej perspektywie dla serii objawów, w tym nudności, biegunki i zaparcia. Czy jest to spowodowane przez stres, przez diety lub zaburzeń, takich jak zespół jelita drażliwego, jedno jest pewne: każdy, kto ma to chce je natychmiast zatrzymać. Środki zaradcze zależy od przyczyny. Niektóre pochodzą z wewnątrz, a niektóre pochodzą z lokalnej aptece lub sklepie ze zdrową żywnością.

Take It Easy

Czeka na ekstremalny stres chore uczucie w żołądku, a to może pochodzić z dowolnego miejsca: duży termin w pracy lub szkole, kawałek złych wiadomości, nieprzyjemne lub szokujące myśli. Ludzie, których systemy trawienne są szczególnie wrażliwe na stres są bardziej narażone na brzuchu nerwowego. Niektóre rodzaje stresu aktywować mechanizm walki lub lotu organizmu. Przyspiesza procesy fizjologiczne, w tym trawienia i eliminacji odpadów.

Leki ziołowe

Leki zobojętniające są w porządku i działa zbyt różowe rzeczy, ale może być lepiej walczyć drga żołądka i lurches naturalnie. Mięta pieprzowa zawiera substancje chemiczne, które rozluźnić mięśnie przewodu pokarmowego i zmniejszenie gazu; Rumianek łagodzi zgagę i mogą zrelaksować całe ciało; i imbir zatrzymuje nudności i wymioty. Są dostępne jako suplementy diety lub herbat takie zioła.

Jedz

Kofeina i alkohol naprawdę bałagan z metabolizmu; picia zarówno w nadmiarze jest jak stara się prowadzić samochód, gdy podłogi pedał gazu i trzaskając na hamulec w tym samym czasie. Najlepiej jest wstrzymać się od obu jednocześnie cierpi na żołądek nerwowego, a najlepiej jest skorzystać zarówno z umiarem, aby uniknąć przyszłych odcinków.

Niektóre produkty są w stanie przynieść na niepożądanych w wielu; są to pikantne żywności i te ciężkie w mleczarni (nietolerancja laktozy może przynieść na bardzo potężne zaklęcia żołądka nerwowego.)

Leczenie medyczne

Istnieje wiele środków przeczyszczających i anty-biegunkowych leków dostępnych zarówno w kasach lub na receptę. Ci, którzy cierpią z powodu żołądka nerwowego często powinien zobaczyć się z lekarzem; Chlorowodorek alosetron zostało zatwierdzone dla cierpiących na zespół jelita drażliwego, którego głównym problemem jest biegunka. Lek ten może powodować silne zaparcie lub spadek przepływu krwi do jelita grubego.