adcov.com

Znaki i objawy zajęcia o nieobecności

Znaki i objawy zajęcia o nieobecności


Zajęcia brak, zwany także napadów padaczki, wiąże się z nagłą, krótki upływ w świadomej działalności. Napady te są najbardziej rozpowszechnione w dzieci, a wiele dzieci ostatecznie wyrasta warunek, zgodnie z Mayo Clinic. Napady nieświadomości zazwyczaj może być kontrolowana za pomocą leków. Dzieci, które mają te ataki muszą być nadzorowane podczas wykonywania działalności potencjalnie niebezpiecznych, takich jak pływanie.

Objaw pierwotny

Zajęcia indywidualne mające nieobecności nagle przestaje mówić, chodzić, jeść lub wykonywania innej czynności. Może pojawić się gapić w przestrzeń na kilka sekund przed kontynuacją tego, co robił wcześniej. On nie pamięta zdarzenia.

Rozproszenia

Napady mogą występować wielokrotnie w ciągu dnia, ale ponieważ są tak krótkie, to wydaje się łagodne dorosłych mogą nie zauważyć, że wszystko dzieje się znaczne przez długi czas. Mogą przyjąć, że dziecko jest łatwo się rozprasza i ma problemy z płaceniem uwagę. Jedną z oznak napadów nieświadomości jest spadek zdolności uczenia się dziecka i wchodzących klasach szkolnych.

Nietypowe objawy

Większość napady nieświadomości nie obejmują nieprawidłowych ruchów. Dziecko z nietypowych napadów nieświadomości, jednak ma inne objawy podczas upływie w świadomości. Mogą one obejmować wargi bicie, ruchy żucia i trzepotanie powiek. Dziecko może również dokonać drobnych ruchów dłoni lub ramion. Atypowe napady nieświadomości może trwać do dwóch do trzech minut, w przeciwieństwie do typowych napadów nieświadomości, które trwają tylko kilka sekund.