adcov.com

Znaki i objawy ukąszenia pająka Hobo

Pająk włóczęga, Tegenaria agrestis, jest pająk internetowej lejka, że ​​czasami mieszka w domach ludzi; jej ukąszenie jest lekko trujące i prowadzi do stanu, czasem zwanej tegenarianism. Choć niektóre ukąszenia hobo-krzyżowe są suche, co oznacza brak jad został wstrzyknięty, inne wymagają uwagi. Jadowite ukąszenia doprowadzić do opracowania wspólnych objawów i może wymagać identyfikacji i leczenie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Zlokalizowane Znaki

Najczęstsze objawy obejmują obecność śladami ugryzień (wiele może się pojawić, jeśli znaki pająk został uwięziony na skórze przez ubranie), zaczerwienienie wokół miejsca ukąszenia i ewentualnie bólu, choć niektóre ukąszenia hobo-krzyżowe są bezbolesne. W ciągu kilku godzin, mały czerwony obszar utwardzony może rozwinąć. Obszar może naśladować wygląd ukąszenie komara. To może rozwijać i prowadzić do pojawienia się w dziesiątkę otaczającego obszaru zgryzu. Pęcherze mogą pojawić withing 24 do 48 godzin. Bolesne wrzody mogą wynikać z pękania pęcherzy. Może wystąpić strupy.

Objawy ogólnoustrojowe

Silne bóle głowy są wspólne dla tych hobo ugryziony przez pająka. Bóle głowy często nie odpowiadają na ponad-the-counter opcji. Osłabienie, suchość w ustach i senność może ustawić w. Inne objawy ogólnoustrojowe bite hobo-pająk to zawroty głowy, zaburzenia widzenia i halucynacje. Wymioty i biegunka są również możliwe, jak twoje ciało stara się wyeliminować trujący jad. Jad może doprowadzić do bólu stawów i, w ciężkich przypadkach niewydolności szpiku kostnego.

Rozważania

Jeśli uważasz, że nieco Hobo spider cię uchwycić pająka, jeśli to możliwe i zabrać ją ze sobą do celów identyfikacyjnych. Seks pająka często określa nasilenie reakcji na jego ugryzienia. Według Darwina K. Vest, organ na hobo pająka, laboratoryjne eksperymenty wskazują, że kęs Samiec produkuje więcej poważne skutki. Każdy kęs należy zgłosić się do lekarza natychmiast do właściwej opieki i identyfikacji. To może pomóc zwiększyć szanse na korzystny wynik.