adcov.com

Znaki i objawy przewlekłej choroby ziarniniakowe

Znaki i objawy przewlekłej choroby ziarniniakowe


Przewlekłe choroby ziarniniakowe występuje, gdy fagocyty, komórki układu odpornościowego, są nie funkcjonuje prawidłowo. Ten odziedziczony zaburzeniom w trwającej infekcji. Ponad 50 procent pacjentów z tą chorobą są mężczyźni, ponieważ dziedziczenie na recesywny X-linked, mówi Merck. Dziedziczenie jest autosomalne recesywne u innych pacjentów. Około miliona osób, u których rozpoznano tę chorobę. Objawy przewlekłej choroby ziarniniakowe są poważne i mogą zagrażać życiu.

Obrzęk węzłów chłonnych

Węzły chłonne, które są w szyi może stać się obrzmiałe we wczesnym okresie życia i często albo obrzęk obrzęk lub pozostanie, mówi Medline Plus. W niektórych przypadkach, węzły chłonne mogą mieć ropnie tworzą się na nich, w których odwadniania chirurgiczne jest wymagane w celu ich leczenia.

Infekcje skórne

Różnorodność infekcji skóry często występują jako znak przewlekłej choroby ziarniniakowe. Infekcje te są uważane za trudne do wyleczenia. Te infekcje skóry są ropnie, okołoodbytniczych ropnie, przewlekłe infekcje nosa, wewnętrzne egzema, czyraki impetiginized i liszajec.

Innych infekcji

Infekcje są objawem choroby. Zakażenia kości i stawów są często postrzegane. Zapalenie płuc inny infekcji, które mogą występować i jest trudne do wyleczenia i występuje częściej, w zależności od Medline Plus. Trwałe biegunka występuje również, oddzielnie lub razem z infekcją.