adcov.com

Znaki i Objawy Juvenile dwubiegunowa

Więcej uwagi uwagę na obecność zaburzenia afektywnego dwubiegunowego u małych dzieci. Chociaż wiele objawy same jak te znajdujące się w zaburzeniu dwubiegunowym wystąpił w wieku dorosłym, dzieci mają pewne własne unikalnych objawów.

Cykle nastroju

Podczas dwubiegunowe dorośli zwykle mają wydłużone cykle manii i depresji, które trwają przez kilka dni lub tygodni, dzieci mogą rowerowe przez te skrajności kilka razy w ciągu dnia. Oni mają bardzo trudny czas wstawania rano, i doświadczyć więcej aktywnych nastroje w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Objawy u niemowląt

Rodzice, którzy patrzą wstecz na historię swojego dziecka po otrzymaniu diagnozy choroby afektywnej dwubiegunowej może przypomnieć, że dziecko było trudno uspokoić jako niemowlę. Rzadko spał, miał większą lęku separacyjnego i były podatne na bodźce zmysłowe.

Wysoki poziom frustracji

Małe dzieci z chorobą dwubiegunową często mają wyższy poziom frustracji. Proste słowo "nie", może wysłać je na masową furia, która trwa dłuższy czas i może obejmować agresji lub przemocy. Jednak te napady złości rzadko pokazano poza rodziną.

Znaki Mania

Mania jest termin używany dla okresów dużej energii. Dwubiegunowy dziecko może być bardzo niespokojne, nerwowe, nieuważny i nadpobudliwe. On może szybko stać zbyt szczęśliwy i głupie, nawet jeśli wcześniej wydawało się ciche i depresji. Myśli wyścigi i szybkie mówienie są inne objawy.

Funkcje społeczne

Niektóre dzieci z chorobą dwubiegunową rozwijać fobii społecznej, co oznacza, że ​​mają tendencję do wycofania się z innymi. Inne dzieci mogą pojawić się charyzmatyczny i lubiany. Lubią również do podejmowania ryzyka. Niektóre z nich mogą wydawać się apodyktyczna zarówno dorosłych jak i dzieci.

Różnice z ADHD

Dzieci z zaburzeniem dwubiegunowym różnią się od tych z zaburzenia deficytu uwagi i nadaktywności. Oni mają więcej trudności ze snem, często doświadczają nocne koszmary. Zachowania są o wiele bardziej imponująca. Bipolar dzieci są bardziej drażliwe. Używki stosowane w leczeniu ADHD rzeczywiście nasilać choroby dwubiegunowej.

Inne możliwe objawy

Niektóre dzieci mogą doświadczać halucynacji, jak widząc błędy pełzają lub słyszy głosy. Nie wskazują na schizofrenię. Dziecko może również wydawać seksualnie przedwczesne. Może on stać się apodyktyczny wobec innych dzieci lub dorosłych.