adcov.com

Znaki i objawy choroby Grovera

Choroba Grovera jest chorobą skóry, uważane często u starszych mężczyzn, zgodnie z American Osteopathic College of Dermatology. Przyczyny to nadmiernej ekspozycji na słońce, skóry suchej i przewlekłe pocenie. Stan może się pojawić za kilka tygodni, a potem zniknąć na dobre, albo stać w nieskończoność przerywany. Obecnie nie ma lekarstwa. Leczenie skupia się na łagodzeniu objawów, aż do stanu może rozwiązać się sam, zgodnie z Mayo Clinic.

Czerwone plamy

Jednym z pierwszych objawów choroby Grovera są czerwone plamy, począwszy od wielkości gumki ołówka do wielkości bilon. Pojawiają się głównie na górnej i środkowej pleców, a czasem na klatce piersiowej i ramion, plamy te są czasami skupione w dużych grupach, ale może być również rozproszony w małych ilościach. Aby dokonać właściwej diagnozy, dermatolog pobrać próbkę skóry.

Zapalenie

Bazowy czerwone plamy jest zapalenie. Skóry będą lekko wzrosły, nieco czerwonawy i ciepły w dotyku. Choć lekarze nie mogą leczyć lub usunąć czerwone plamy, oni uciekać się do leków, aby zmniejszyć stan zapalny i wynikającą dyskomfort.

Świąd

Zapalenie często powoduje swędzenie, które może stać się bardzo niewygodne. Ciąg dalszy drapanie może dodatkowo pogorszyć zakażenia i otwarte rany, które krwawią. Tak więc krem ​​sterydów często przepisywany w celu zmniejszenia świądu.

Chrupiący Miejsca

Wraz z postępem stanu, czerwone plamy rozpocznie opuchlizna z ropą. Może dotrzeć do punktu, w którym pękają i drenażu. Ogniska te mogą czasem niezauważone, a w niektórych przypadkach warstwa skorupy pojawi się dotkniętych miejsc jak wyschnie ropą.