adcov.com

Znaki i objawy alkoholizmu w podeszłym wieku

Znaki i objawy alkoholizmu w podeszłym wieku


Oznaki i objawy alkoholizmu u osób starszych może być czasami brakowało. Starsi ludzie, którzy są alkoholikami, są bardziej narażeni na upadki i choroby wątroby. Częstość występowania jest wyższa wśród starszych mężczyzn i 3-9 procent osób powyżej 65 roku życia mają więcej niż dwa drinki dziennie.
Istnieją oznaki i objawy szukać, które mogą doprowadzić do wykrycia alkoholizmu wśród starszych.

Uznanie

Starsi, którzy doświadczają alkoholizmu są zazwyczaj w zaprzeczeniu. Obserwacja zachowań, które mogą być ściśle związane z inaczej efekty starzenia mogą pomóc rodzinom i lekarzom wykryć objawy alkoholizmu w populacji osób starszych. Często pierwszą oznaką alkoholizmu u osób starszych jest powtarzany upadki.

Rozważania

Alkoholizm w podeszłym wieku jest uważany za bardziej ryzykowne, ponieważ może nasilić istniejące problemy zdrowotne, takie jak niewydolność serca i wysokim ciśnieniem krwi, oprócz zakłócania stosowania leków na receptę. Więcej niż trzy drinki dziennie lub siedem napoje alkoholowe w ciągu tygodnia są uważane za niezdrowe dla starszych, zgodnie z National Institute on Alcohol Abuse i alkoholizmowi (NIAAA) i American Society (Geriatria AGS).
Alkohol ma większy wpływ na starszych, niż ma to miejsce na naszej młodzieży.

Rodzaje

Alkoholizm w podeszłym wieku mogą rozwijać wcześnie. Inne osoby starsze picia niezdrowych ilości alkoholu w odpowiedzi na stres, lub depresji; rozwijania wzory picia w późniejszym życiu. Starsi ludzie, którzy żyją samotnie są bardziej skłonne do nadużywania alkoholu niż kobiety są, jakie są biali. Wyższy status edukacyjny jest związane z nadmiernym spożyciem alkoholu wśród osób starszych.

Identyfikacja

Picie alkoholu i jazdy, omdlenie, zmiany nastroju i nadal pije pomimo komplikacji zdrowotnych i potencjalnych zagrożeń są oznaki i objawy alkoholizmu u osób starszych.
Inne znaki ostrzegawcze alkoholizmu wśród starszych obejmują częste upadki, pomyłki i poczucie zaniedbania.

Pomoc Należności

Jeśli podejrzewasz, że starszy ma trudności kontrolowania spożycia alkoholu, oferują wsparcie i utrzymanie bez osądów postawę. Oznaki i objawy nadużywania alkoholu u osób starszych może być trudne do rozpoznania, a często są przypisane do innych przyczyn związanych z procesem starzenia się. Wielu starszych ukryć objawy alkoholizmu z rodziną i najbliższymi.