adcov.com

Znaczenie dezynfekcji rąkWedług Centers for Disease Control, "Niektórzy naukowcy szacują, że aż 80 procent wszystkich zakażeń są przekazywane przez ręce." Gdy mydło i woda nie są łatwo dostępne dezynfekcji rąk na bazie alkoholu także niszczy bakterie i wirusy.

Dezynfekcji rąk i stężenie alkoholu

New York Times cytuje Allison Aiello, epidemiolog z University of Michigan, który mówi, że "jest znany od lat. - Że stężenie alkoholu poniżej 60 procent nie zabija mikroby"

Dla alkoholu oparciu Hand Sanitizer

CDC zaleca mycie rąk wodą z mydłem lub wykorzystanie alkoholu strony opartej odkażającego, deklarując, że "inne dezynfekcji rąk, które nie zawierają alkoholu, może być przydatna." Odkażających bezalkoholowe zyskały akceptacji w szkołach ze względu na toksyczność odkażających na bazie alkoholu.

Prawidłowe zastosowanie dezynfekcji rąk

Upewnij się, że styka się z dezynfekcji całej powierzchni rąk, zwłaszcza między palcami. Zwróć szczególną uwagę na ciebie palców gdzie bakterie ukrywa blisko paznokciami. Pocierać dłonie aż Sanitizer wysycha.

Hand Sanitizer zabija szkodliwe bakterie i wirus H1N1

Sanitizer Ręcznie dezaktywuje wirusa H1N1 w kontakcie, a także neutralizuje wiele innych szkodliwych bakterii, takich jak E. coli, Staphylococcus, Streptococcus i Salmonella, wszystkie, które powodują poważne choroby.

Skuteczność dezynfekcji rąk w Na innych powierzchniach

Bakterie i wirusy są przenoszone przez ręce na telefony, klawiatury, klamki i wiele innych powierzchni. Zapobiegania chorobom przez rutynowo odkażania wszystkie dużym natężeniu ruchu. Jeśli zabraknie środków czyszczących, które zawierają wybielaczy ani alkoholu, można wykorzystać dezynfekcji rąk do zwalczania tych niebezpiecznych patogenów.