adcov.com

Złodzieje Oil & Jak to działa?

Złodzieje Oil & Jak to działa?


Idea modelowania zachowań po grupy średniowiecznych złodziei może wydawać się głupi plan. Jednak tysiące ludzi każdego dnia złodzieje użytkowania oleju, mieszanka olejków eterycznych o nazwie po jego wynalazców. Chociaż może nie być szykuje się okraść z chorych, olej złodzieje mogą pomóc chronić Ciebie i Twoją rodzinę od wielu chorób.

Historia

Olej złodzieje pochodzi w 1300 roku, kiedy dżuma, znany również jako Black Death, został dziesiątkuje populację Europy. Zgodnie z Boise State University, po raz pierwszy udokumentowany zaraza w Europie jesienią 1347, a nie głównie w przebieg i przekazywane z głównego obszaru Europy 1350. W przeciągu około 2 1/2 lat plaga zabiła 1/3 ludności Europy. Zaraza pojawiła się w 1300 roku, a później w 1400, zabijając nawet więcej osób.

Wśród tych najbardziej dużym stopniu zależą od zarazy były osoby, których zawód przyniósł je do bezpośredniego kontaktu z zainfekowanymi: lekarzy i duchownych. Tak się w pewnym zdziwieniem, kiedy widziano złodzieje kradną z ciał zarazić i żyje, a jednak unikając śmierci sami.

Kiedy grupa złodziei złapano we Francji w 1400, byli urzędnicy odkryli perfum, który znaleziono kombinacji olejków eterycznych, które chroniły ich od zarazy. Oni przetarł ten olej na całym ciele, podczas gdy okradziony żyje i umiera, a sami nigdy nie złapał plagę.

Dlaczego to działa

Jeszcze przed odkryciem ropy naftowej złodziei, Europejczycy zostali wykorzystaniem olejków eterycznych w swoich łaźniach i domach. Każdy z olejów polecanych w mieszance oleju złodzieje zapewniają antybakteryjne właściwości, które niszczą zarazki i infekcje w powietrzu i na skórze, a tym samym zapobiegania rozprzestrzenianiu się chorób w powietrzu lub dotknij-spread.

Składniki

Oryginalne złodzieje z pewnością wykorzystane goździki i cynamon, rozmaryn, aby chronić siebie. Inne częste składniki dzisiejszych złodziei mieszanin olejowych obejmują cytryny i eukaliptusa, z których oba obejmują wysoki poziom witamin i zwalczania bakterii i zarazków. Składniki mogą być zmieszane z olejem bazowym, takim jak olej z oliwek, co czyni mieszaninę łatwiej rozprowadzić na korpusie lub na powierzchniach.

Wskazówki dotyczące użytkowania

Olej złodzieje mogą być skuteczne kiełków zabójcą, ale to musi być stosowany ostrożnie, ponieważ niektóre składniki mogą powodować pieczenie i podrażnienie.

Popularnym sposobem na stosowanie oleju złodziei jest destylować go w wbudowaną zamrażarką lub oleju destylatora. W ogóle, to olej powinien być destylowana na nie więcej niż 30 minut w czasie, w zamkniętej przestrzeni, na przykład w domu lub biurze. W przypadku wdychania zbyt długo, silne aromaty cynamonu i goździków może powodować podrażnienie gardła lub w klatce piersiowej u niektórych osób.

Olej można również stosować bezpośrednio do ciała, ale muszą być najpierw rozcieńcza olejem podstawowym, takie jak oliwa z oliwek. Ludzie, którzy są szczególnie podatni na wysypki lub oparzenia słoneczne może wystąpić pieczenie lub podrażnienie z czystego oleju złodziei.

Pocierać olej do dołu stóp, karku, na ramionach i klatce piersiowej. Trzymaj go z dala od obszarów wrażliwych, takich jak oczy i usta.

Ochrona

Rozproszony w powietrzu olej pomoże zabić zarazki i bakterie w powietrzu, to te z grypą i przeziębieniem. Na skórze, olej złodzieje mogą zrelaksować się ból mięśni i pomóc rozbić kaszel i zatorów z zimnego.