adcov.com

Zła jakość powietrza w domu i kurzu alergii

Zła jakość powietrza w domu i kurzu alergii


Złej jakości powietrza w domu może być spowodowane przez wiele zanieczyszczeń, takich jak kurz, chemikalia, pleśni i innych cząstek. Alergie i inne objawy złej jakości powietrza może być sterowany przez regularne czyszczenie, zastosowanie filtra HEPA i odpowiedniej wentylacji.

Dywany

Kurz gromadzi się w dywany w czasie, w którym dostaje się głęboko w włókna. Regularne odkurzanie i sprzątanie dwa razy w roku głęboko może zmniejszyć kurz, sierść zwierząt domowych i inne zanieczyszczenia.

Pościel

Poduszki, koce, prześcieradła i kołdry są pełne alergeny. Umyć lub zmienić w tygodniu, poszewki na poduszki i używać.

Powietrze

Kurz i inne zanieczyszczenia powodują objawy, jak unoszą się w powietrzu. Otwarte okna, gdy pozwala na to pogoda, nie palić w pomieszczeniach i wykorzystują filtr HEPA, aby usunąć alergeny.

Sprzątanie

Wiele produktów czyszczących nasilać alergie i niższą jakość powietrza. Substancje chemiczne takie jak wybielacz, amoniak i odświeżaczy powietrza przyczyniają się do zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach.

Zwierzęta

Sierść zwierząt domowych i włosów może przypisywać nagromadzenie pyłu. Kąpać i myć żadnych rzucającymi zwierzęta, i używać do usuwania włosów zwierzę na miękkich powierzchniach.