adcov.com

Ziołowy na bakteryjne zapalenie pochwy

Ziołowy na bakteryjne zapalenie pochwy


Bakteryjne zapalenie pochwy jest infekcja pochwy pochodzi z braku równowagi pH w pochwie, która prowadziłaby do powstania nieprzyjemnego zapachu towarzyszy absolutorium. Inne objawy to świąd, obrzęk, tkliwość, dyskomfort, intensywne, skurcze jak bóle brzucha i zmęczenie.

Cechy

Zmiany w stosunku do normalnego lub zrównoważonej zawartości bakteryjnego pochwy mogą pochodzić ze stosowania antybiotyków. Po poziom pH pochwy jest większe niż 4,5 uważa się, alkalizuje wysokie prawdopodobieństwo bakteryjnego vaginosis infekcji jest obecny. Po pochwa jest niewyważone pozwala bakterie najczęściej bakteryjnymi zakażeniami Vaginosis mnożyć.

Przyczyny

Bakteryjne zapalenie pochwy jest bardziej powszechne u kobiet, które niedawno zmieniły partnerów seksualnych, ale kobieta nie musi być aktywna seksualnie, aby się zarazić. Wąskie bielizny jak klapkami często powodują zakażenia, gdy bakterie z odbytu styka się z pochwą. Niewłaściwa higiena, douching, Strep i cały stres psychiczny może doprowadzić do infekcji i kobiet w ciąży, które są ubogie w żelazo są bardziej prawdopodobne, aby się zarazić.

Rozważania

Wiele kobiet, które mają bakteryjne zapalenie pochwy nie zgłaszają się na leczenie lub błędnie wierzą, że rybi zapach i rozładowania ich doświadczają są drożdże, które mogą traktować z ponad-the-counter leków, bez wstydu i koszt wizyty klinicznej. Kobiety, które preferują naturalne zabiegi i środki zaradcze mają wiele opcji dostępnych dla nich ziołowych.

Leki ziołowe

Według ekspertów w BacterialVaginosis.com, ziołowe środki na bakteryjne zapalenie pochwy obejmują różnorodne przeciwgrzybicze, antyseptyczne i środki wzmacniające odpornościowego. Niektóre z tych środków to drzewa herbacianego produkty naftowe, które są używane w celu wyeliminowania niepożądanych bakterii; Olejek lawendowy zmieszano z mirry, olej z pestek moreli jest stosowany do warg sromowych; Juglon (związek z czarnego orzecha) zwalcza bakterie. (Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmi piersią.); Jeżówka jest antybiotyk; Czosnek jest również antybiotyk (często uważany za jeden z najlepszych); Ściągające oczaru wirginijskiego posiada właściwości; Pau d'Arco herbata zwalcza bakterie; Szałwia, liść maliny, dziewanny, korzeń goldenseal i ocet jabłkowy z kropli olejku z drzewa herbacianego jako mieszane natryskiem leczy; Tchawicy, ajurwedyjskie zioło, jest do herbaty i używany do walki Bacterial zapalenie pochwy; Triphala suszone zioła: amalaki, (Indyjski agrest), Haritaki i bibitaki są uważane za połączenie super zioło. Są to przeciwutleniacze; SARKOIDAMI zauważyć zmniejszenie świądu i jogurt dodawany do diety do wspomagania równoważąc bakterie.

Konsultacje

Kobiety, które decydują się na zwiedzanie ziołowych powinien poinformować lekarza o wszelkich środków prawnych, z których korzystają i konsultuje się z nimi, aby uniknąć niekorzystnych interakcji.