adcov.com

Ziołowy dla Toddler ZUM

Ziołowy dla Toddler ZUM


To jest bardzo trudno powiedzieć, czy maluch ma ZUM, ponieważ najczęściej widocznym skutkiem ubocznym jest gorączka, tak często diagnozowane i leczone jako coś innego. Uważaj na zaczerwienienie w okolicy pochwy, wahania na mocz lub dyskomfort / grymaszenie przy oddawaniu moczu. Jeśli podejrzewasz, że ZUM, zabierz dziecko do pediatry w celu dokładnego rozpoznania przed wyborem opcji leczenia. Wielu rodziców woli ziołowe lub naturalny środek na antybiotyki. Oto kilka opcji leczenia malucha w ZUM.

Pić do dezynfekcji

To jest udowodnione, raz po raz, że picie albo soku z żurawiny i borówki mogą być zarówno prewencyjne i terapeutyczne. Zawierające przeciwbakteryjne, takie jak składnik albo sok zapobiega bakterii przylegając do ściany pęcherza moczowego i cewki moczowej. Pierwsze malucha do picia 16 uncji dziennie (zalecana ilość) może okazać się trudne, ponieważ nie jest bardzo słodki, ale nie używać soku z dodatku cukru. Zamiast wybrać taki, który dodał jabłko lub sok winogronowy jako słodzik.

Ponadto, nawodnienie jest kluczem do szybkiego gojenia. Zacznij dzień dziecka mecz ładny, duży, popijając wodą i pomóc jej pobyt dobrze nawilżona przez cały dzień.

Kontakt naturopatyczną Lekarz

Istnieje kilka preparatów ziołowych, takich jak korzeń Goldenseal i UVI ursi, które okazały się bardzo skuteczne w leczeniu infekcji dróg moczowych. Jednak istotne jest, aby porozmawiać z lekarzem lub naturopatyczną holistycznego lekarza, aby dowiedzieć się, ile, jeśli w ogóle, twój maluch może trwać leczenie. Tylko dlatego, że to naturalne, nie oznacza, że ​​można wziąć tyle, ile ci się podoba, a niektórzy przedawkowanie może być nawet śmiertelne. Więc proszę sprawdzić przed rozpoczęciem całościowe leczenie na własną rękę.

Probiotyki

Porozmawiaj z lekarzem na temat możliwości wykorzystania probiotycznych suplementów. Probiotyki występują w organizmie regulować ilość bakterii może być pomocny w zwalczaniu infekcji dróg moczowych. Należy unikać stosowania jogurt jako źródła probiotyków, ponieważ cukry zawarte w jogurcie rzeczywiście służyć jako pożywką dla bakterii, a nie zwalczania problemu.