adcov.com

Ziołowe środki rwa kulszowa

Rwa kulszowa jest ból, który biegnie przez dolną część pleców, miednicy i tylnej nogi wzdłuż szlaku nerwu kulszowego. Większość ludzi, którzy doświadczają rwa kulszowa, że ​​ból przychodzi i odchodzi. Nie ma lekarstwa medyczny dla rwy kulszowej, a leczenie zwykle koncentruje się na zmniejszenie bólu i zapalenia. Wiele osób decyduje się przyjąć całościowe podejście do leczenia rwa kulszowa. Zioła były używane na całym świecie przez wieki, aby złagodzić bóle pleców i stawów i zmniejszyć obrzęk.

Wybór i Uzyskanie Zioła

Zioła można kupić w prawie każdym sklepie ze zdrową żywnością lub żywienia sklepie, ale najświeższe i najbardziej silnymi zioła generalnie pochodzą z holistycznych sklepach zdrowia. Istnieje wiele różnych rodzajów ziół może pomóc zmniejszyć ból, obrzęk i skurcze mięśni związane z rwa kulszowa, i może trzeba spróbować więcej niż jedno zioło, aby znaleźć to, co będzie najlepsze dla Ciebie. Niektóre zioła mają potencjalnie niebezpieczne skutki uboczne i nie powinien być mieszany z innymi lekami, więc zawsze jest wskazane, aby skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia ziołowe. Niektóre zioła, takie jak dereń Jamajki i chińskim arcydzięgla, nie są zalecane dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Olej Wintergreen może być toksyczne w przypadku połknięcia. Kora wierzby zawiera salicynę (ziołowa aspiryna), które mogą powodować problemy żołądkowo-jelitowe i choroby wrzodowej. Hayseed i kora wierzby zostały uznane przez Komisję E, grupę wybranych ekspertów medycyny ziołowych przez niemiecki odpowiednik FDA, jako skuteczne przeciwbólowe.

Jak używać ziół

Większość ziołowe zabiegi rwa kulszowa obejmować przyjmowaniem ziół w swoich surowych form, picia herbaty lub innych napojów zawierających zioła lub stosujące zioła zewnętrznie w postaci maści, okłady, kąpiele lub ściera. Jamaican dereń spożywane w swej surowej postaci trzy razy dziennie może pomóc w zarządzaniu i rwa kulszowa ból zmniejszyć skurcze. Surowy kurkuma stosowano w Azji od wieków do łagodzenia bólu. Kurkuma można również mieszać z mlekiem, jeśli trudno jest spożywać surowych ziół. Mieszanie kurkuma olejem masłem i czosnkiem tworzy miejscowe pasty, które mogą być stosowane bezpośrednio do bolesnych miejsc. Chiński arcydzięgla i kora wierzby są często stosowane w celu łagodzenia bólu herbat i zmniejszyć skurcze i zapalenie mięśni. Olej Wintergreen i Dziurawiec olej Wort wcierać w obszarach dotkniętych może pomóc zmniejszyć obrzęk i ból. Herbata Rumianek stosowany zewnętrznie ma również uśmierzające ból właściwości. Gorczycy i czosnku zmieszane razem stanowić skuteczny olejek do masażu dla bólu rwa kulszowa. Hayseed stosować zewnętrznie w postaci wanny lub kompres może pomóc w złagodzeniu bólu, jak również.