adcov.com

Ziołowe środki hamuje apetyt

Jednym z największych wyzwań, gdy próbuje schudnąć jest znalezienie sposobów hamują apetyt. Istnieje wiele over-the-counter i recepty leki, które mogą pomóc osiągnąć swoją wagę docelową. Należą noradrenergics, takie jak lonamin i Adipex-P i środki przeciwdepresyjne, takie jak sertralina. Niestety, te leki mają wiele skutków ubocznych, w tym nerwowość, bezsenność, nudności. Jeśli chcesz, aby tłumić apetyt bardziej naturalny sposób, spróbować jednego z tych preparatów ziołowych.

Koper

Koper włoski (Foeniculum vulgare) jest naturalnym tłumiące apetyt. Można kupić nasiona kopru w wielu sklepach ze zdrową żywnością. Jest również dostępny jako dodatek w postaci herbaty. Oprócz zmniejszania głodu, koper stosuje się do leczenia kolki, zespół drażliwego jelita grubego, brak miesiączki, anginę, zapalenie stawów i zgaga. To czasami przepisywane pacjentom z rakiem promieniowania i chemioterapii w celu wzmocnienia ich system trawienny.

Malabar Tamarind

Malabar tamaryndowca (Gareinia cantbogia) jest owocem powszechnie w całej południowej Indii. Jest szeroko stosowany w kuchni indyjskiej. Postać sucha owocu tłumiące apetyt, jak również skuteczny inhibitor lipogenicznych. To pomaga uniknąć wytwarzanie tłuszczu. Kluczowym składnikiem jest kwas hydroksycytrynowy, który hamuje wytwarzanie tłuszczu u zwierząt. Zalecana dawka dzienna wynosi 500 mg, trzy razy na dzień.

Guarana

Guarana (Paullinia cupana) pochodzi z Brazylii. Nasiona stosuje się do leczenia biegunki wszystko od zapalenia stawów i kaca. To również skutecznie tłumi apetyt. Nasiona guarany zawierają dwa razy tyle kofeiny co kawa. Wiele osób korzysta z skoncentrowanych suplementów Guarana zmniejszyć zmęczenie w ten sam sposób inne będzie wypić filiżankę kawy. Tłumienia apetytu i zwiększenie tempa przemiany materii są dwa efekty uboczne.

Kola Nut

Jak nasiona guarany, kola nakrętka zawiera wysokie stężenie kofeiny. Znaleźć w części Afryki Północnej, to był kiedyś używany do napojów smaku coli. To teraz używane na trawienie, zwiększa energię i zmniejszyć zmęczenie. To naturalne tłumiące apetyt. Jednak może to być również wciągająca i powinny być podejmowane tylko w umiarkowanych ilościach. To nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży.

Ostrzeżenia

Jak w przypadku wszystkich preparatów ziołowych, należy omówić je z lekarzem. Tylko dlatego, że coś jest naturalne, nie musi oznaczać, że jest to bezpieczne. Na przykład, Food and Drug Administration niedawno zakazane efedrynę, popularny tłumiące apetyt, ze względu na wysokie ryzyko zatrucia. Niektóre zioła mogą oddziaływać negatywnie z sobą oraz z innymi lekami. Wykonać badania i skonsultować się z zawodowych przed zrobieniem czegokolwiek.