adcov.com

Ziołowe preparaty na chorobę Cushinga

Choroba Cushinga, znany także jako zespół Cushinga jest zdefiniowana jako stan spowodowane wysokimi poziomami kortyzolu w organizmie. Kortyzol jest hormonem produkowanym przez organizm, który pomaga regulować ciśnienie krwi, metabolizm, odpowiedź organizmu na stres. Niektóre z najbardziej oczywistych objawów zespołu Cushinga jest okrągła twarz, purpurowe rozstępy i garb tłuszczowy znajduje się między ramionami. Tradycyjne leki terapia jest często sugerowane przez lekarzy, tak jak radioterapia i chirurgia. Terapie alternatywne są również wykorzystywane przez wiele, korzystając z preparatów ziołowych i leków.

Chińskie zioła

Zakup tradycyjnych ziół, które były używane w tradycyjnej medycynie chińskiej od tysięcy lat w leczeniu zespołu Cushinga. Na przykład, suszone kora, gałęzie i korzenie drzewa magnolii były używane od pokoleń, aby zwiększyć krążenie, jako antybiotyk o szerokim spektrum działania i przywrócić przepływ energii życiowej. Dong Quai, żeń-szeń i lukrecji zostały również wykorzystane do generacji w leczeniu objawów Cushinga. Chińczycy wierzą, że gdy płynie energia wewnątrz ciała są zakłócone lub przerwane, wyniki chorobowe. Przywracanie normalnego poziomu hormonów, substancji chemicznych i składników odżywczych we krwi jest u podstaw chińskich preparatów ziołowych.

Znalezienie Zabiegi

Poszukaj ziół znanych zmniejsza stężenie kortyzolu we krwi, takie jak żeń-szenia Dong Quai, i lukrecji i brać witamin i suplementów mineralnych, takich jak witaminy z grupy B i witaminy C, Co-Q10, magnezu, cynku i chromu. Możesz być w stanie znaleźć naturalny multiwitaminowy suplement, który zawiera wiele z tych zasadniczych, a można również zakupić ekstrakt z pestek winogron, Co-Q10 i ziół takich jak Astragalus, Rhodiola i innych w swoim naturalnym sklepie spożywczym. Wszystko to pomoże niższy poziom kortyzolu i stabilizacji w połączeniu z pożywne, dobrze zbilansowanej diety i ćwiczeń fizycznych. Starają się zmniejszyć poziom stresu, a naprężenia przyczynia się również do zwiększenia poziomu kortyzolu w organizmie.

Wzory Cushinga

Spójrz w lokalnym sklepie online witaminy lub formuł kortyzol-regulacyjnych w butelkach. Powinny one dać właściwą kombinację składników, które trzeba utrzymać poziom kortyzolu z najmniejszą ilością problemów. Różnorodność producentów naturalnych suplementów witaminowych stworzyć naturalne formuły kortyzolu łącząc składniki, takie jak zielona herbata, askorbinian wapnia i L-teanina, ekstrakt z liści bananów, wyciąg z kory magnolii, i świętych liści bazylii.