adcov.com

Ziołowe leki na raka języka

Rak języka często złośliwą, a często może prowadzić do konieczności kombinacji z chemioterapią i chirurgii. Są ziołowe leki, które mogą być w stanie pomóc innych zabiegów w lekarstwo na raka języka. Nie ma bezpośredniego panaceum dla każdego rodzaju nowotworu oraz porady lekarza należy podjąć natychmiast.

Rak języka

Większość nowotworów doustnych rak płaskonabłonkowy, i szybko rozprzestrzeniać się do innych części jamy ustnej i ciała. Niektórzy rozpoczynają się różne rodzaje wrzodów lub plastrów, na przykład, leukoplaka (biały uszkodzeń), czerwone plamy (Rogowacenie czerwone) lub niegojących owrzodzenia trwające dwa tygodnie lub dłużej. Inne objawy mogą obejmować grudek lub owrzodzenia na języku, pieczenie i trudności w połykaniu. Głównymi przyczynami raka języka są tytoń, alkohol, i wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV). Tytoń jest główną przyczyną, jak uważa się, że około 75 procent przypadków raka jamy ustnej są związane z 19 znanych substancji rakotwórczych, które mogą się znajdować w kompozycji. Rak może być rozpoznano kilka urządzeń wyświetlających i biopsji może potwierdzić rozpoznanie raka jamy ustnej.

Tradycyjne leczenie

Jeśli guz jest mały, operacja może być wystarczające do złagodzenia nowotworu w całości. Jeśli operacja rozprzestrzenił w całym języku, w glossectomy, usunięcie języka może być konieczne. Chemioterapia lub radioterapia może być stosowana w połączeniu z operacją lub sam, jeśli guz użytku. Ze względu na wiele ważnych struktur w obszarze głowy i szyi, często wielodyscyplinarny zespół, który ma specjalistów związanych z promieniowaniem, chirurgii, stomatologii, odżywiania, i chemioterapii. Niektóre operacje mogą prowadzić do zniekształcenia twarzy, głowy i szyi, w zależności od rodzaju operacji i ile ma się raka.

Immune System

Astragalus jest stosowany w medycynie w celu poprawy Wschodniej zmęczenie, zwalczanie zakażenia i wzmocnienie układu odpornościowego przeciw nowotworowi. Astragalus może aktywować w walce z rakiem genów w komórkach, a jednocześnie zwiększenie liczby białych krwinek, które atakują nowotwory. Tabletki 500 mg Astragalus można stosować trzy razy dziennie. Polisacharyd Kureha (PSK) może powstrzymać rozprzestrzenianie się nowotworów, wyłączając pewne enzymy w komórkach rakowych i może być w stanie zwiększyć efekty radioterapii. Tabletki PSK mogą być przepisane przez lekarza. Ganoderma lucidum wzmacnia układ immunologiczny aktywację dodatkowe mechanizmy obronne przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się raka i guzów do węzłów chłonnych. Grzyby mogą stymulować wydzielanie interleukiny-2, komórki, które atakują różne rodzaje raka. Użyj grzyby tylko w postaci herbaty jako surowe reishi może zawierać szkodliwe kultur bakterii.

Zmniejszenie guza

Czosnek i jego aktywny składnik allicyny mają właściwości przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwnowotworowe. Właściwości przeciwzapalne allicyny rozciągają się guzów i może być w stanie się kurczyć nowotworowych narośli. Weź zioło w postaci goździków lub jako tablet z co najmniej 5000 mg allicyny. Wyciągi z jemioły europejskiego zostały wykorzystane w Niemczech do leczenia nowotworów złośliwych, w postaci wstrzyknięcia w postaci nalewki. Jego główne składniki walce z rakiem zwane viscotoxins może zmniejszyć rozmiar guza i zapobiec rozprzestrzenianiu się. Skonsultować się z lekarzem dla prawidłowego dawkowania i recepty.

Ostrzeżenia

Podczas wykrycia wszelkich objawów, które mogą być prekursorami raka języka, należy natychmiast porozmawiać z lekarzem, aby zapewnić szybkie leczenie. Leki ziołowe mogą powodować reakcje alergiczne lub negatywnie oddziaływać z lekami, które są z natury. Skonsultuj się z lekarzem lub zintegrowany z lekarzem, aby upewnić się, że pacjent odpowiednich preparatów ziołowych dla Ciebie.