adcov.com

Ziołowe leki na Leg skurcze

Ziołowe leki na Leg skurcze


Skurcze nóg są bolesne skurcze mięśni nóg. Odwodnienie, zmęczenie, intensywne ćwiczenia, zaburzenia elektrolitowe i niektóre leki i choroby mogą wszystkie skurcze przyczyną nóg. Ziołowe leki na skurcze nóg są na ogół albo przeciwskurczowe, które pracują, aby zapobiec mimowolne skurcze mięśni, które powodują bolesne skurcze lub toniki krążenia i używek, które skurcze łatwość nóg poprzez poprawę krążenia przez mięśnie.

Cramp Bark

Cramp bark, znany również jako Lebiodka jest przeciwskurczowe, który działa na układ nerwowy. Nazwa naukowa dla kory kurcze jest Kalina koralowa. Jest to krzew o snowball-jak kwiat klastrów rodzimych do wschodniej części Stanów Zjednoczonych.

Weź 03:58 kroplomierze, zakraplacze pełne wyłączenie kory kurcze nalewki trzy do czterech razy dziennie, aby złagodzić skurcze nóg.

Imbir

Imbir, lub Zingiber officinalis, jest często stosowany na całym świecie herb na jego zdolność do łagodzenia systemu trawiennego. Może to być dziwne, że imbir może być również stosowany do leczenia skurczów nóg, ponieważ działa on jako środek pobudzający krążenia. Ponieważ skurcze nóg mogą być wywołane przez słabe krążenie, imbir może zmniejszyć ból tych skurcze mięśni. Imbir to roślina tropikalna z pachnących, żółtawych kwiatów. Kłącza lub rootstalk jest częścią rośliny stosowanych w lecznictwie.

Dwie kapsułki imbiru trzy razy dziennie w leczeniu skurcze nóg.

Gingko

Ginkgo biloba lub miłorzębu, jest tonik krążenia, które poprawia krążenie i chroni naczynia krwionośne. Gingko jest duże drzewo z liśćmi w kształcie wentylatora rodzimych do Chin, ale jest powszechnie sadzone na całym świecie dzisiaj. Liście są stosowane w lecznictwie.

Weź jedną tabletkę 60 mg wyciągu z gingko dwa do trzech razy dziennie.

Peruwiański Kora

Jak Gingko, Peru Kora (Cinchona succiruba) jest krążenia tonik. Kora jest znany peruwiański, ponieważ jest to źródłem leków przeciw malarii chininy, ale może być również stosowany w leczeniu skurcze nóg ze względu na jego właściwości przeciwzapalne. Peru Kora jest duże drzewo i członek rodziny kawy. Nie należy przekraczać zalecanej dawki, jak chinina w korze jest toksyczne w bardzo dużych ilościach.

Weź dziesięciu do 60 kropli nalewki dwa do trzech razy dziennie.

Rozważania

Zgodnie z 11 listopada 2009 numerze "Health Dzisiaj Online", banany, z ich wysokiej zawartości potasu, może być w stanie zapobiec skurcze nóg, ale dowody są chwiejne. Strategia może być lepiej, aby uniknąć odwodnienia i utrzymania równowagi elektrolitowej poprzez jedzenie dobrze zbilansowanej diety.