adcov.com

Ziołowe leki dna

Dna moczanowa jest formą zapalenia stawów oznaczone zaczerwienienie, obrzęk, ból i stan zapalny w stawach. Bolesne stan spowodowany przez gromadzenie się kwasu moczowego w stawach i na ogół może być zastąpiony przez zmniejszenie stężenia kwasu moczowego w organizmie. Medycyna konwencjonalna do zwolnienia dna obejmuje stosowanie NLPZ przeciwbólowe lub kortykosteroidów zastrzyki. Istnieje jednak wiele ziołowe leki, które mogą pomóc złagodzić ból, a może zmniejszyć nasilenie dny zaostrzeń.

Jesień Crocus

Autumn szafran jest rośliną kwiaty purpurowe lub białe kwiaty i mogą być stosowane w leczeniu skazy moczanowej ze względu na zawartość w kolchicyny chemicznej. Kolchicyna jest substancją, która może przyczynić się do zmniejszenia kwasowości w organizmie z powodu jego charakterze alkalicznym. Kolchicyna znajduje się w kwiaty, nasiona i corm (podziemnej łodygi), i jest faktycznie wykorzystywany w wielu tradycyjnych leków dna i zabiegów. Strzeż się używając jesienią krokusy uwolnienie dna na własną rękę, jak ta roślina może być toksyczny. Użyj tej ziołowy tylko pod ścisłym nadzorem lekarza lub lekarza ziołowego.

Diabelski pazur

Czarci pazur jest stary środek ludowej na zapalenie stawów. Uważa się, że pomaga z dna ze względu na jego zdolność do zmniejszenia poziomu kwasu moczowego w organizmie, podczas jednoczesnego obniżenia cholesterolu i łagodzeniu bólu w stawach. Czarci pazur może być podjęta w formie suplementów, nalewki lub wyciągu. Należy jednak pamiętać, że Food and Drug Administration nie reguluje tego zioła i nigdy nie powinny być podejmowane, chyba że lekarz jest po konsultacji.

Borówka

Borówka, krewny czernicy, jest inny ziołowy do dna. Zawiera flawonoidy i antocyjanozydy, które mogą pomóc organizmowi wyeliminować kwas moczowy bardziej efektywnie. Borówka jest dostępny w formie dodatku w wielu sklepach ze zdrową żywnością. Zawsze być pewni zakupu suplementów ziołowych z tylko najbardziej renomowanych dostawców i nie próbuj leczyć się bez opinii lekarza.

Korzeń pokrzywy

Pokrzywa korzeń jest rzeczywiście główny rośliny zwanej Urtica urens. Jest on dostępny w świeżych lub suchej, jak i suplementu. Gdy są stosowane prawidłowo, korzenia pokrzywy może pomóc nerki bardziej skutecznie wyeliminować kwasu moczowego z organizmu.