adcov.com

Ziołowe leki dla kamieni nerkowych

Ziołowe leki dla kamieni nerkowych


Kamienie nerkowe --- lub, używać terminu medycznego, kamieni nerkowych --- są nie tylko bolesne, ale również zapobiegać i leczyć. Są one podobne do kryształu stałe powstające w nerkach przez rozpuszczonych minerałów. I podczas gdy kamienie nerkowe nie powoduje trwałego uszkodzenia ciała, perspektywa konieczności przekazać je można umieścić karbowane w dzień, co najmniej. Oto kilka zmian w stylu życia, które można wprowadzić, wraz z pomocnymi ziołowych. Jednak, ponieważ metody te nie zostały ocenione przez środowisko medyczne, skonsultować się z lekarzem przed próbą coś drastycznego.

Zmiany dietetyczne

Niezależnie ziołowy używasz, to będzie relatywnie nieskuteczne, chyba że dokonanie zmian w swoim stylu życia. Najważniejsze, pić duże ilości wody. Pomaga to rozcieńczenie moczu, co przy skoncentrowana jest główną pożywką dla minerałów zbicie i soli, które stanowią kamienie nerkowe. Kamienie nerkowe mogą być wskazówką, bierzesz się za dużo wapnia, witaminy C i witaminy D, a za mało magnezu, witamina A i witamina B-6. Sprawdź żadnych suplementów, które zażywasz, a skalowanie powrotem lub dodać te witaminy, ile potrzeba. Należy również unikać injesting zbyt dużo białka lub jego soli, a obie można dodać do obecności środków chemicznych tworzących kamień w moczu.

Zioła: Część 1

Jednym ze sposobów, aby pobudzić wydalanie kamieni jest pić ziołowe herbaty wykonany z skrzypu. Należy wypić 1 lub 2 szklanki herbaty, a jednocześnie moczenia się w wannie parze z skrzypu. Spróbować tej metody 20 minut w czasie, na zasadzie z dnia na dzień. Następnie owinąć się w ciepły szlafrok bawełny i potu na godzinę, leżąc w łóżku, aby pomóc wyeliminować kamienie.

Picie herbaty wykonany z rdestu ptasiego i tymianku może być również pomocne przy ataku kamieni, które już skrystalizowane. Goldenseal herbata z sokiem z marchwi i herbata z liści brzozy powinna pomóc rozbijania kamieni nerkowych, jak również. I soki, które są bogate w składniki zwalczające to kamienne pietruszka, mniszek lekarski, lucerna, koperek i koper. Korzeń żwir, kamień siedem szczeka i korzeń są zioła, które mogą pomóc w leczeniu i zapobieganiu kamieni nerkowych.

Zioła: Część 2

Ziołowe leki moczopędne, takie jak jedwab kukurydziany i mącznicy lekarskiej, aby przejście z kamieni nerkowych mniej bolesne. Ponadto, kava kava i crampbark może pomóc zapewnić, że układ moczowy jest bardziej zrelaksowany i ma mniej skurcze, gdy stara się przekazać kamienie. Khella jest inny herb, który mogą zrelaksować tkanki moczowodu, zapewniając, że mniejsze kamienie przejść z taką samą łatwością, jak to możliwe.