adcov.com

Ziołowe Leczenie przewlekłego zapalenia wątroby

Przewlekłe zapalenie wątroby jest rzadka postać zapalenia wątroby, które mogą utrzymywać się przez lata i dziesięciolecia. Jest to na ogół łagodniejszą formę wątroby. Leczenie przewlekłego zapalenia wątroby może wynosić od recept do zmiany stylu życia, do zabiegów ziołowych. Według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, zapalenie wątroby u pacjentów, którzy nie reagują na konwencjonalne leczenia farmakologicznego, nie tolerują działań niepożądanych lub chcą wzmocnić swój system odpornościowy może spróbować tych produktów.

Korzystanie z ostropestu plamistego w zapaleniu wątroby typu pacjentów

Najczęstszym zioło stosowane w leczeniu zapalenia wątroby jego Ostropest. Uważa mleka ostu wzmocnienie zewnętrznej błony ochronnej komórek wątroby w celu odchylają toksyny. Ostropest jest również, aby chronić wątrobę przed działaniem wolnych rodników, które są szkodliwe dla wątroby. Dodatkowo, oset stymuluje produkcję nowych komórek wątroby, aby zastąpić stare uszkodzone nich. Dla tych, leczenia zapalenia wątroby z ostropestu, kapsułki mocnych 70 mg do 420 mg trzy razy na dobę należy przyjmować po konsultacji z zielarza do ustalenia odpowiedniej mocy.

Tradycyjny chiński leczniczy Stosowanie preparatów ziołowych dla przewlekłego zapalenia wątroby

Chińska medycyna ma długą historię w leczeniu przewlekłego zapalenia wątroby. Wiele ziół działa jak udane leczenie przeciwwirusowe i chłodzących krwi i może pomóc naprawy uszkodzenia wątroby. Protokoły leczenia zostały ustalone w celu zmniejszenia objawów, normalizacji lub obniżenia aktywności enzymów wątrobowych i spowolnić postęp choroby wątroby.

Chinese herbal leczenia przewlekłego wirusowego zapalenia wątroby zależy od stadium choroby. Zioła są zalecane wraz z resztą i zmiany w diecie; mogą one leczeniu ostrego zapalenia wątroby szybko. Jednakże, przewlekłe zapalenie wątroby może trwać nieco dłużej. Roku leczenia ziołowe zazwyczaj zaleca się, aby duże zmiany w przebiegu choroby.

Ziołowe utwardza ​​stosowane do wątroby w medycynie chińskiej się z dwóch kategorii: ziół przeciwwirusowych i wątrobę, które są stosowane do zmniejszenia stanu zapalnego. Następujące zioła są często stosowane w tradycyjnej medycynie chińskiej: szałwia, lukrecja, hu-Chang, kurkuma, Schizandra, Ligustrum i Atractylodes. Gotowe kapsułki należy przyjmować zgodnie z zalecanych dawek w butelce. Jeśli pożądany jest bardziej specjalistycznego leczenia, pacjenci mogą odwiedzić tradycyjny chiński lekarz, aby mieć świeże ziołowe mikstury przygotowane dla nich. Suplementy witaminowe i mineralne, które zawierają Silybum, witamina C, beta-karoten, witamina E, cynk, selen, kwercetyna, L-cysteina, witamina B1, witamina B2, witamina B3, witamina B5, witamina B6, witamina B12 i kwas foliowy są również zalecane wraz z ziołowych zabiegów; można je znaleźć w większości sklepów ze zdrową żywnością.

Inne rodzaje ziół do przewlekłego zapalenia wątroby

Inne terapie ziołowe przewlekłym zapaleniem wątroby mają właściwości przeciwwirusowe zachować zapalenie wątroby z powtarzających się tak często. Dwie lub trzy filiżanki mocnej herbaty melisy dziennie może utrzymać zapalenie wątroby w zatoce, jak można łyżeczkę płynnego dziurawca w wodzie lub herbacie dwa lub trzy razy dziennie. Sproszkowane kapsułek ekstraktu shiitake można podjąć dla ich właściwości przeciwwirusowe; co najmniej dwa i do pięciu gramów dziennie może być podjęta. Dodatkowo, czosnek, który jest ugotowany i kapsułki można zapewnić żądane wyniki. Ponieważ czosnek bezpieczny może być wykorzystany w dawkach najlepiej tolerowane przez pacjenta. Cztery do dwunastu uncji sproszkowanego Schisandra mogą być dodawane do herbaty, w zależności od masy ciała; mówi się chronić wątrobę i pomaga odbudować.