adcov.com

Zioła usunąć Moles Twarzy

Większość mola nie są uważane za niebezpieczne. Mole, inaczej znany jako znamię, są nieregularnym kształcie plamy lub nierówności na skórze. Moli twarzy nie mają cech wyróżniających, inne niż, że są na twarzy. Moli różnią się kolorem, kształtem i wielkością, od brązowego do czarnego, i podniósł się do gładkich. Moli czasami pojawia się w chwili narodzin i są nazywane znamion, podczas gdy inne tworzą w późniejszym życiu. W rzadkich przypadkach, krety czerniaki, charakteryzujące się zmianami w wyglądzie i nieregularnym kształcie. Jeśli pieprzyk na twarzy lub ciała zmieniła się, skontaktować się z lekarzem. Możesz używać preparatów ziołowych jako alternatywnego leczenia moli twarzy.

Efekty

Moli często prezentują się na twarzy i są uważane niekiedy znak piękności. Jednak niektórzy ludzie uważają ich moli nieatrakcyjne i szukają bezpiecznych, prostych sposobów, aby usunąć je w sposób naturalny. Istnieją różne nonsurgical dostępne opcje, aby osiągnąć ten cel.

Rodzaje

Z biegiem lat, niezliczone zioła były stosowane w leczeniu dolegliwości skóry i istnieje kilka przydatnych ziół, które mogą pomóc w usuwaniu moli twarzy. Jednym z najbardziej popularnych jest mniszek lekarski. Jest to bardzo skuteczne w usuwaniu moli, które mają wygląd podobny do brodawki. Korzeń mniszka wciera się na powierzchni mol aż sok w głównym mniszka lekarskiego się ekspresji. Powtórz ten proces dwa do trzech razy dziennie, aby skutecznie usunąć moli twarzy.

Wpływ siemienia lnianego

Olej lniany i mielone siemię lniane oferują pewne korzyści, jeśli chodzi o usuwanie moli twarzy. Używaj oleju lnianego na wacikiem i stosować codziennie do mola, pozwalając je do całkowitego wyschnięcia. Dodać pastę lniany z 1 łyżeczki. z siemienia lnianego ziemi i 1 łyżeczka. wody i stosuje się do molowej. Powtórz ten proces raz dziennie przez tydzień, aby zobaczyć pozytywne rezultaty.

Potencjał dla czosnku

Czosnek jest przydatna zioło i produkt spożywczy, który jest korzystny dla ciała na wiele sposobów. Działa ona jako przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i antyseptyczne. Aplikacje te sprawiają, że właściwe wykorzystanie w leczeniu i usuwania moli na twarzy. Po prostu zmiażdżyć jeden ząbek czosnku, aby ciasto i zastosować do obszaru dotkniętego. Przykryć i pozostawić na bandaż na godzinę raz dziennie. Powtórz ten proces na tydzień, i będzie prawdopodobnie zobaczyć zmniejszenie wielkości mol.

Teorie i spekulacje

Wielu uważa, że ​​sok z cebuli jest skuteczna w usuwaniu moli twarzy. Weź Cebula i delikatnie masować go na mol, pozwalając sok cebuli nasycić powierzchnię. Pokrywa z bandażem i pozostawić na jedną godzinę. Powtórz ten proces na tydzień, aby zobaczyć poprawę.

Chociaż istnieje wiele ziół i naturalnych środków, które mogą mieć pewien wpływ na eliminację moli twarzy, często po prostu nie dostać mniejsze lub znikają. Jeśli wystąpią ograniczone rezultaty przy użyciu preparatów ziołowych, skonsultować się z lekarzem dla innych opcji. Ponownie, zawsze skonsultować się z lekarzem jeśli moli na swój wygląd twarzy lub ciała, zmiany w żaden sposób.