adcov.com

Zioła pozbyć się gazu wzdęcia

Wzdęcia z gazu jest zbyt powszechny problem dla wielu ludzi. Istnieje wiele powodów, można cierpią na wzdęcia gazu. Należą do nich stres, nadmierne kwasu w żołądku, pęcherzyki powietrza z połykaniu powietrza, jedzenia pikantnych potraw i więcej. Over-the-counter leków nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Zamiast tego, spróbuj tych preparatów ziołowych dla naturalnej poprawki.

Imbir

Imbir jest stosowany od wielu lat, aby pomóc w rozstrój żołądka i pomaga pozbyć się wzdęcia spowodowane przez gaz. Imbir jest naturalne zioła, który może być wykorzystywany w wielu różnych sposobów, takich jak kapsułki, tabletki, herbaty lub w postaci syropu. Dla wielu, pije piwo imbirowe może pomóc złagodzić gazu i wzdęcia.

Gorzkie

Gorzkie są starej szkoły ziołowy na wzdęcia gazu. Zostały one wcześniej stosowane jako lek, ale stosuje się głównie jako napój alkoholowy. Niewielkie ilości gorzkie może pomóc rozstrzygnąć żołądek. Dodaj gorzkie do sody dla najlepszego trawienia. Ponieważ jest to alkoholu nie jest zalecane dla dzieci.

Miętowy

Peppermint to zioło, które pomaga wzdęcia z gazu. Peppermint odreagować skurcze żołądka, sprzyja płynów trawiennych i może zabić bakterie. Peppermint może również obniżyć gazu, który jest produkowany w obrębie jelit, co pomaga z wzdęcia i wzdęcia. Miętowy może być stosowany jako herbata, mięty albo w postaci kapsułki.

Inne zioła

Inne zioła, które pomagają w wzdęcia gazu obejmują nasiona anyżku, kocimiętka, siemię lniane, rumianek, pietruszkę i kminek. Innym naturalnym ziołowy jest korzeń lukrecji herbata. Naturalne leki ziołowe można kupić w Internecie lub w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością.