adcov.com

Zioła na uderzenia gorąca

Zioła oferują użytecznej alternatywy w leczeniu uderzeń gorąca, często o mniej skutków ubocznych niż tradycyjne terapii. Niektóre z najbardziej dobroczynnych ziół do wykorzystania w leczeniu uderzeń gorąca są Dong Quai, chasteberry, czarny Cohosh i lukrecji. Są dostępne w postaci nalewki, herbat i suplementów dla łatwości obsługi i wygody te zioła. Znajdziesz je w wielu lokalnych sklepach ze zdrową żywnością.

Dong Quai

Dong Quai ma długą tradycję pomoc w menopauzie problemów, takich jak uderzenia gorąca. To również może być pomocna w radzeniu sobie ze stresem psychicznym i emocjonalnym. Dong Quai ma reputację o phytoestrogenic cechy i jest często określany jako kobiecego żeń-szenia, ze względu na swoją zdolność do podnoszenia poziomu energii i poprawić samopoczucie. Dong quai może również mieć zdolność do wzmacniania naczyń krwionośnych, a tym samym zmniejszając efekt gorąca.

Dong Quai jest przetwarzane na kapsułki, tabletki i nalewki. Średnia dawka jest uważany 4,5 gramów dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dawki bez konsultacji wykwalifikowanego zielarza.

Chasteberry

Chasteberry jest często określany jako Vitex i może mieć rozróżnienie jest w stanie wpływać na funkcjonowanie przysadki. To z kolei pomaga w regulującego uderzeń gorąca i zawroty głowy, które mogą towarzyszyć menopauzie. Chasteberry może być w stanie obniżyć poziom estrogenów i zwiększyć poziom progesteronu, i z tego powodu, że pomaga regulować wzory nastroju w okresie menopauzy. Standardowa dawka dla chasteberry 20 do 75 kropli nalewki podjętą do czterech razy dziennie. Jak w przypadku wszystkich preparatów ziołowych, może to potrwać miesiąc dla chasteberry osiągnąć pełną skuteczność. Uwaga: Chasteberry może spowodować wysypkę w niektórych osób i nie powinny być podjęte w przypadku ciąży lub karmiące.

Black Cohosh

Herb czarny Cohosh był pierwotnie używany przez amerykańskich Indian, a później wykorzystywane przez amerykańskich osadników; uważa się, że łatwość skurcze menstruacyjne wraz z objawów menopauzy, z tym gorąca. Według Uniwersytetu w Getyndze w Niemczech, badania, że ​​udział 110 kobiet stwierdzono, że czarny Cohosh może zatrzymać uderzenia gorąca, zanim jeszcze rozpocznie. To może pomóc złagodzić nie tylko gorąca, ale depresja i atrofii pochwy, jak również.

Czarny cohosh ma zdolność obniżania poziomu hormonu luteinizującego, co daje silne działanie estrogenowe, co pomaga regulować poziomy estrogenów i zmniejszenia częstości występowania uderzeń gorąca.

Standardowa dawka czarnego Cohosh jest 1/2 do 1 mililitr nalewki dwa do czterech razy dziennie w celu złagodzenia uderzenia gorąca. Dodaj nalewkę do ośmiu uncji wody lub herbaty i wziąć za sześć tygodni. Wziąć miesiąc wolnego, a następnie powtórzyć proces.

Korzeń lukrecji

Lukrecja jest stosowany od wielu lat w leczeniu typowych objawów menopauzy, w tym uderzenia gorąca. Uważa się, że zmniejszenie poziomu estrogenów przy jednoczesnym podnoszeniu poziomu progesteronu i, podobnie jak czarny Cohosh, ma estrogenów cechy. Standardowa dawka dla lukrecji wynosi 1/4 łyżeczki ekstraktu stałego raz lub dwa razy dziennie. Należy zachować ostrożność podczas stosowania, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, ponieważ lukrecja moich zaostrzyć problem.