adcov.com

Zioła na bezdech senny u małych dzieci

Bezdech senny powoduje częste epizody utrudnione oddychanie górnych dróg oddechowych podczas snu. Można również spowodować zmniejszenie nasycenia tlenem krwi. Ten potencjalnie zagrażający życiu stan należy zająć się natychmiast, jeśli podejrzewasz, że Twoje dziecko cierpi na nią. Jeśli nie jest leczone, może to spowodować problemy z sercem problemów uczenia się i rozwoju, lub bardziej poważnie, wzrostu i. Istnieje ilość ziół, które mogą być stosowane do leczenia stanu homeopatycznie.

Rumianek

Rumianek jest pomoc sen, który nie wydaje się mieć żadnych znanych skutków ubocznych. Jest to najbardziej powszechnie stosowany jako herbata, ale może być również stosowany w postaci proszku.

Jaśmin

Jasmine promuje lepiej spać, ponieważ ma działanie uspokajające. To też może być traktowana jako herbata.

Kocimiętka

Kocimiętka znana jest w leczeniu problemów ze snem ze względu na jego uspokajające. Jak herbata, promuje bardziej zdrowy sen po pić.

Passion Flower

Najczęstsze działania niepożądane związane z passiflory jest senność, która jest idealna, ponieważ to, co ludzie, którzy cierpią z powodu bezdechu sennego potrzebujesz.

California Poppy

Zioło to jest łagodny środek uspokajający, który można znaleźć w ponad-the-counter produktów snu, lub wziąć w najczystszej postaci ciekłej.