adcov.com

Zioła leczyć Gout

Dna ma postać zapalenia stawów, w którym kwas moczowy gromadzi się w krwi. Kwas moczowy zamienia się kryształów podobnych do igieł, które akumulują się w stawach, powodując ból i obrzęk. Dna wpływa na stopy, kolana, dłonie, nadgarstki, a nawet ucha. Unikaj żywności o wysokiej zawartości puryn, które zamieniają się w kwasu moczowego we krwi. Podczas dna powinien być traktowany przez lekarza, są zioła, które mogą pomóc złagodzić ból i pomagają organizmowi pozbyć się kwasu moczowego, który powoduje dna.

Imbir

Zagotować dwa litry wody. Zdjąć z ognia i utrzeć dwóch centymetrów świeżego imbiru do wody. Przykryć i niech strome przez 10 minut. Namoczyć ściereczkę imbir w herbacie, gdy jest gorąco. Wyżymać go i zastosować imbir gorący kompres do stawów. Pozostawić kompres na aż rozprasza ciepło. Zanurzyć inną ściereczkę w wodzie z lodem i stosować go bezpośrednio po wyjęciu kompres imbir. Niech to siedzieć przez trzy do czterech minut. Zastosuj imbir kompresuje codziennie aż opuchlizna schodzi. Zawsze kończy się zimny kompres.

Black Cherry

W przypadku wystąpienia ostrych ataków dny moczanowej, rozcieńczyć jedną łyżkę koncentratu czarnej wiśni z jedną szklanką wody i pić trzy razy dziennie, aż ból ustępuje. Czarny wiśni pomaga organizmowi pozbyć się nadmiaru puryn. Czarny koncentrat wiśniowy można znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością. Picia jedną dawkę codziennie w celu zapobiegania atakom dna.

Skrzyp

Wymieszać jedną łyżkę suszonego skrzypu z jednej filiżanki gorącej wody. Niech to strome 10 do 20 minut, następnie przecedzić skrzyp z cieczą. Pić trzy filiżanki dziennie. Pomaga to zmniejszyć ból i obrzęk, usuwając nadmiar puryny z organizmu. Weź skrzyp tylko w leczeniu ostrego ataku dny moczanowej. Nie jest to kontynuacja leczenia. Jeśli lubisz skrzyp herbatę, następnie 500 mg, kapsułki o skrzyp trzy do czterech razy dziennie.

Nasiona selera

Dodaj jedną łyżeczkę suszonych nasion selera do jednej szklanki wody. Doprowadzić do wrzenia przez trzy do czterech minut. Zdjąć z ognia i niech strome przez pięć minut. Pij raz dziennie, aż do bólu i obrzęku nie ma. Nasiona selera jest oczyszczanie krwi zioło, które pomaga organizmowi wyeliminować nadmiar odpadów.

Pokrzywa

Dodaj jedną łyżeczkę suszonych pokrzyw na jedną filiżankę wrzącej wody. Strome przez jedną godzinę, a następnie naciągnięcia herbaty. Pij 03:57 filiżanek dziennie. Pokrzywa to zioło oczyszczające bogate w minerały. Herbata z pokrzywy można znaleźć w postaci, w naturalnych rynkach żywności.