adcov.com

Zioła lecznicze Afryki

Afrykańskie lecznicze zioła były wykorzystywane od wieków przez mieszkańców, którzy wiedzą, ziemię i leczniczych właściwości poszczególnych ziół. W 20 wieku, transport tych ziół stało się łatwiejsze i, wraz z upowszechnianiem wiedzy, coraz więcej osób spoza kontynentu zapoznał się z ich właściwości lecznicze. Afrykańskie lecznicze zioła, jak większość leków alternatywnych i naturalnych, są zwykle nie poświadczone przez dowolnego administracji zdrowia. Roszczeń o ich skuteczności wynikają z niepotwierdzonych doświadczenia i generalnie nie są naukowo udowodnione.

Calumba

Calumba jest skradanie winorośli znajdują się w części wschodniej i południowej Afryki, zwłaszcza na Madagaskarze i Mozambiku. Winorośl Calumba mogą rosnąć na szczyty drzew owijają się wokół, ale ważne jest to, korzeń, który zbiera się na wiosnę. Zioło jest używana jako baza w wielu leków, a mianowicie do leczenia chorób, takich jak biegunka, dyzenteria i niestrawność ze względu na jego właściwości toniczne. Jest on również używany jako smoczek żołądka w celu leczenia kwas, nadmiar gazu, niestrawność i apetyt. Calumba podejmowana jest przez tych, którzy chcą zwiększyć apetyt i trawienie, a zioło zwiększa przepływ soków żołądkowych, śluzu żołądka, a to z kolei napędza lepsze działania mięśni.

Kola Nut

Kola orzech pochodzi z nasion pod różnych afrykańskich drzew zimozielonych. Gorzki nakrętki stosuje się w leczeniu astmy, zapalenia oskrzeli i innych chorób związanych z płuc jak kofeina odprężającą wpływu na drogi oddechowe i umożliwia przepływ powietrza przez łatwiej. Orzechy Kola zawierać w dowolnym miejscu od 2 do 4 procent kofeiny i są stosowane w różnych napojach takich jak Coca-Cola, pierwszego napoju, aby korzystać z orzechów kola. Inne zastosowania obejmują żucie jako codziennego odcinkowych w niektórych krajach. W niektórych tradycjach afrykańskich, orzechy kola prezentacji dla zwiedzających jest uważany znakiem przyjaźni i przyjaźni. Oprócz swoich postrzeganych korzyści zdrowotnych, orzechy kola uważane jest za afrodyzjak przez wybranych społeczeństw.

Buchu

Buchu rośnie w regionie Cape Południowej Afryki i jest wychwalany diuretyk, tonik trawienny i pobudzające z powodu jego wpływu na soki żołądkowe. Stosowany w Europie od 17 wieku do leczenia zakażeń i stanów dróg oddechowych, Buchu nadal wykorzystany do leczenia tych i innych powiązanych chorób, takich jak zapalenie pęcherza moczowego. Buchu są zwykle przygotowywane jako herbaty, często w połączeniu z czerwonokrzewu, który jest red South African herbaty. Razem, herbata jest miętowy i orzeźwiający, dzięki czemu mięśnie brzucha, aby odpocząć i soków żołądkowych do bardziej efektywnej pracy.