adcov.com

Zioła, które pomagają Sinus Zakażenia

Znajduje się za oczy, czoło i policzki, jamy zatok może stać się stan zapalny z powodu bakterii i wirusów, a także reakcje alergiczne .. To powoduje ciśnienie i ból, a także kaszel i czasami gorączka. Ból może być ciężkie.

Eukaliptus

Zgodnie z University of Maryland Medical Center, badania laboratoryjne wykazały, że eukaliptus ma antybakteryjne właściwości. Jest również wykrztuśny. Olejek z eukaliptusa, liście może być może być dodana do wody i spożywane jako herbata. Jest również powszechnie w pastylkach i krople na kaszel.

Czarnego bzu

Narodowe Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej informuje, że produkty zawierające bzu mogą pomóc w leczeniu infekcji zatok. Handlowe preparaty są zalecane, ponieważ niegotowane lub niedojrzałe elderberries może powodować nudności i biegunkę. Czarnego bzu jest sprzedawany w postaci syropu o smaku jagodowym. Przeczytaj i postępuj według instrukcji dozowania dostarczonych przez producenta.

Koci Pazur

Koci pazur poprawia odporność i może pomóc w walce z infekcją. Zioło to jest dostępne w standardowej postaci suplementów.

Tymianek

Tymianek jest zarówno antybiotyk i przeciwgrzybicze. Zagotować wodę i dodać kilka kropli olejku. Zdjąć z ognia, pochylić się nad garnek i wdychać.

Miętowy

Peppermint jest doskonała zmniejszający przekrwienie. Może być traktowane jako herbaty lub używane jako wziewne jak wyżej.

Herbal Gargle

Aby kojący gardła na ból gardła, połączyć równe części sproszkowane goździki, pieprz cayenne i imbir. Dodać jedną łyżeczkę mieszaniny do ciepłej wody.