adcov.com

Zioła i wiciokrzew na kaszel

Wiele leków farmaceutycznych przepisane na kaszel też senności. Naturalne środki na kaszel są dobrym sposobem na odzyskanie zdrowia, bez niepożądanych efektów ubocznych. Wiciokrzew obok wiązu sprawia dobre połączenie dla herbaty ziołowe, które ukoi gardło i uspokojenia nadmiernego kaszel.

Wiciokrzew

Wiciokrzew w właściwości lecznicze --- to jest antybakteryjne, rozkurczowe i przeciwzapalne --- zrobić to przydatne w leczeniu kaszlu. Honeysuckle ma wysokie stężenie wapnia, co ułatwia przyswajanie witamin C i inne minerały oraz cynku.

Slippery Elm

Wiązu jest tradycyjnie stosowany jako proszek do leczenia zapalenia tkanki błony śluzowej. Jest to środek łagodzący, co oznacza, że ​​wydziela śluz, gdy zostaną zwilżone. To powoduje podrażnienie błon śluzowych w organizmie produkować więcej śluzu, który linie gardła i chroni przed infekcjami i podrażnieniem.

Wspólne działania

Wiciokrzew i wiązu zrobić doskonałe połączenie w leczeniu kaszlu. Jako klej wiązu zaczyna płaszcz gardło, suchość w gardle, który powoduje swędzenie jest zwolniony z. Nieruchomość wiciokrzew anty-spazmatyczny w uspokaja nerwy gardła, kaszel zajęcia cyklu, który jest przyczyną podrażnień i pozwalając na przeciwzapalne właściwości obu ziół działa na tym terenie.

Dokonywanie Tea

Przynieś mały garnek wody do wrzenia i dodać kilka łyżeczek każdego zioła do wody. Zdejmij mieszaninę z ognia i pozostawić na wolnym ogniu przez pięć minut.

Dawkowanie

Weź filiżankę tej herbaty mieszanki, ile potrzeba, aby ukoić gardło i uspokoić kaszel.