adcov.com

Zioła i Przyprawy, który zwiększa poziom testosteronu

Zioła i Przyprawy, który zwiększa poziom testosteronu


Brak testosteronu może prowadzić do problematycznej życia seksualnego, który zawiera zmniejszonego popędu płciowego i impotencję. Niektórzy ludzie również chcą zwiększyć ich poziom testosteronu, aby pomóc zbudować większe mięśnie. Bez względu na powód, jest kilka preparatów ziołowych i przypraw, które mogą zwiększyć poziom testosteronu lub pomóc jej bardziej efektywną pracę.

Zrzeczenie się

Zaleca się, aby skontaktować się z lekarzem lub zintegrowanego lekarza przed dodaniem ziół do swojej diety. Niektóre zioła mogą mieć negatywne reakcje z innymi ziołami lub z lekami, które są z natury. Zdrowa dieta i ćwiczenia plan jest pierwszym krokiem do poprawy poziomu testosteronu, więc upewnij się, aby spróbować, że przed podjęciem zioła lub leki.

Rzeczy, których należy unikać

Kilka działalność lub produkty żywnościowe mogą hamować skuteczność ziół i przypraw. Wytnij je z rutyny przed próbą preparatów ziołowych. Stres, depresja, przepracowanie, a niewystarczające sen wszystko może prowadzić do impotencji i niższych poziomów testosteronu. Podobnie, leki na receptę i rekreacyjne mogą mieć skutki uboczne związane z brakiem libido i testosteron. Alkoholu w ogóle i, w większym stopniu, chmiel w piwie może sam wzrost estrogenów, które mogą prowadzić do rozszerzonej brzuchy i piersi u mężczyzn. Weź te rzeczy ze swojego życia i po pewnym czasie poziom testosteronu może wrócić do normy na własną rękę.

Zioła dla Tesosterone

Oto kilka ziół, które mogą bezpośrednio wpływać poziom testosteronu. Żeń-szeń syberyjski i Panax zostały podłączone do podniesienia produkcji testosteronu u zwierząt i może zwiększać stężenie u ludzi, jak również. Spróbować dwóch tygodni jeden następnie przez dwa tygodnie w drugiej 200 mg dwa razy dziennie. Ajurwedyjski (Indian) zioło Gokshura (Tribulus terrestris) może zwiększyć ilość testosteronu poprzez zwiększenie poziomu hormonu luteinizującego. Podobnie, zioła długim Jack (Eurycoma longifolia) zwiększa poziom testosteronu w taki sam sposób. Innym ajurwedyjskie zioło, Kapi kacchu (puriens Mucana) podnosi poziom testosteronu i hormonu wzrostu człowieka, a blokowanie prolaktyny, inhibitor testosteronu. Te trzy ostatnie zioła nie są tak powszechne jak dwie ginsengs więc może najlepiej będzie porozmawiać z zielarza o dokładnej kwoty dawkowania do typu budowy ciała.

Zioła na wsparcie testosteronu

Testosteron nie będzie mógł działać prawidłowo, jeśli jest ona w pewien sposób hamowana. To dlatego wielu formuł impotencja zawierają niektóre z następujących ziół poprawiających te czynniki ograniczające. Słabe krążenie może prowadzić do impotencji i braku transportu testosteronu, więc spróbuj Gingko biloba i Muira Puama do czynienia z tym problemem. Weź 80 miligramów miłorzębu trzy razy dziennie i wziąć Muira w filiżance herbaty każdego ranka. Saw Palmetto, znany zioła dla zdrowia prostaty, zatrzymanie reakcji, który zmienia testosteron w dihydrotestosteron (DHT). To prowadzi do większej testosteronu przyklejania się do strumienia krwi. Spróbuj jeden 320 miligram tabletu dawkę Saw Palmetto każdego dnia.

Wsparcie Testosteron przyprawy do

Nie ma dowodów, że pokazuje, że wszelkie przyprawy bezpośrednio stymuluje produkcję testosteronu, ale jest kilka, które działają podobnie do ziół wspomagających w poprzedniej części. Zapraszamy do korzystania z tych przypraw obficie na jedzenie. Imbir, bazylia pomaga zwiększyć krążenie organizmu. Maca może poprawić nastrój, pomóc z trudnościami z erekcją i zwiększyć witalność i wytrzymałość. Czosnek może zwiększyć przepływ krwi do genitaliów wraz z kilku właściwości wzmacniających układ odpornościowy. Wreszcie, szafran jest ładowany z picrocrocin związek, który pomaga, aby narządy płciowe bardziej wrażliwe.

Gdzie kupić

Wiele ziół można kupić w lokalnym sklepie z artykułami naturalne, podczas gdy większość przypraw są dostępne w każdym sklepie spożywczym. Spróbuj kupić ekologiczne, jeśli to możliwe w celu zapewnienia, zioła i przyprawy są świeże.