adcov.com

Zioła dla Scar Removal

Blizny może być rezultatem poważnego trądzik, uszkodzenie, oparzenia słoneczne lub choroby, takie jak ospa wietrzna. Chociaż istnieją metody medyczne, takie jak dermabrasian, w którym wygląd blizny można zmniejszyć lub nawet wyeliminować --- --- istnieją także liczne leki ziołowe, które mogą przynieść takie rezultaty, jak również. Za pomocą ziół znalezionych w okolicy sklepu ze zdrową żywnością, można utworzyć i zastosować własne środki do domu, aby zmniejszyć wygląd blizn może pomyślał wymaga poważniejszego leczenia.

Zabiegi drzewo sandałowe

Dodać pastę łącząc w proszku drzewa sandałowego i czarnego gram dal (podobny do fasoli soczewicy). Po umyciu powierzchnię wokół blizny, stosować pastę do blizny przed pójściem do łóżka. Pozwól pasta pozostanie na blizny na noc, a następnie zmyj zimną wodą rano. Możesz też zrobić ciasto z drzewa sandałowego i wody różanej, po tych samych instrukcji stosowania. Obie pasty może zmniejszyć lub nawet wyeliminować --- --- wygląd blizny.

Zabiegi Aloe Vera

Aloe vera rośliny najlepiej stosować w leczeniu oparzeń lub nowsze nowych trądzik blizny, gojenie i nawilża skórę i pomaga mu szybko ponownie nowy sam. Aby skorzystać z aloesu, wziąć cały liść aloesu i wyciąć go na środku, usuwania i płukania żel z aloesu wewnątrz. Następnie zastosować czysty żel bezpośrednio do blizny lub spalić. Należy zauważyć, że aloe vera, nie wykazano zmniejszenia lub usunięcia starych blizn.

Zabiegi arjuna

Arjuna bark może być również stosowany do leczenia blizn, w szczególności tych, które wynikają z trądzikiem, w połączeniu z dodatkiem miodu, aby utworzyć leczniczego maści. Tej maści powinny być wielokrotnie stosowane na obszar problemowy kilka razy dziennie przez kilka dni w celu osiągnięcia pożądanego skutku leczenia. Ardżuna kora pomaga leczyć skórę ze względu na swoje lecznicze właściwości lecznicze i chłodzenia.

Zabiegi Margosa

Margosa liści drzewa i sok nie okazały się przydatne w leczeniu wielu schorzeń skórnych, od prostych pryszcz bliznowacenia trądu. Możesz zniszczyć liście wyodrębnić sok Margosa i stosować go bezpośrednio na skórę. Niech suchej sok na skórę wcześniej całkowicie przemyciu zimną wodą.