adcov.com

Zimna Leczenie niemowląt

Jako rodzic, to może być straszne oglądać Twoje dziecko cierpi z zimna. Nie ma lekarstwa na przeziębienie; jest to możliwe tylko w leczeniu objawów. Dobrą rzeczą jest to, że przeziębienie zwykle ustępują w ciągu 7 do 10 dni. Amerykańska Akademia Pediatrii nie zaleca podawania leków kaszel lub zimno do dzieci 2 lub młodszych.

Nawilżacz

Użyj fajny nawilżacz mgła w sypialni twojego niemowlęcia. Nawilżacz dodaje wilgoci z powietrza, co pomaga zmniejszyć natężenie ruchu i kaszel dziecka. Wybierz fajny nawilżacz mgła zamiast ciepłą nawilżacza mgły lub pary parownika. Jeśli Twoje dziecko jest zbyt blisko do parownika lub ciepłej mgły nawilżacza może spowodować oparzenia. Używać tylko wody. Nie dodawać żadnych olejów lub leków do nawilżacza, chyba że z zaleceniami lekarza pediatry.

Solankowy

Umieść kropli soli fizjologicznej w niemowląt nosa i pozostawić tam krople przez 5 do 10 minut, aby pomóc złagodzić przekrwienie Twojego niemowlęcia i katar. Ssanie się śluzu z strzykawki żarówki lub akumulatora działa aspirator do nosa. Naciśnij powietrza z żarówki strzykawki, a następnie delikatnie wsuń końcówkę więc ledwo wewnątrz nozdrzy niemowlęcia. zwolnić nacisk na żarówki do ssania się śluz. Jeśli Twoje dziecko jest bardzo zatłoczone, że jest to dobry pomysł, aby użyć żarówki strzykawki zanim zje.

Gorączka

Tylenol i ibuprofen może pomóc obniżyć malucha gorączkę. Dać tylko Tylenol dla niemowląt 2 miesięcy lub starszych. Ibuprofen może być podany do gorączki dzieciom powyżej 6 miesiąca życia. Postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z pediatrą.

Dodatkowe Płyny

To może być Twoje dziecko łatwo stać się odwodniona, jeśli jest zimno. Upewnij się, że oferują dodatkowe płyny. Jeśli pije z kubka sippy, oferują dodatkowe płynów w ciągu dnia. Jeśli karmisz piersią, niech swój kanał niemowląt na żądanie. Twoje dziecko może nakarmić lepiej w krótkich tryska powodu zatorów. Jeśli jesteś karmienie butelką, to również dobry pomysł, aby twoje dziecko karmić na żądanie.

Reszta

Pozwól swojemu dziecko do snu, kiedy jest zmęczony. Ona może spać więcej, bo nie czuję się dobrze. Jeśli Twoje dziecko ma problemy ze snem, może przyczynić się do podniesienia jego materac. Umieść poduszkę pod materacem łóżeczka, gdzie Twoje dziecko kładzie głowę. To może pomóc Twoje dziecko oddycha.