adcov.com

Ziarno vs. Kanał Wołowina trawyPrzez lata przemysł wołowiny, rolnicy i konsumenci korzyści z dyskusji karmionego trawą kontra ziarna karmione wołowiny. Podczas gdy każda strona ma swoje własne punkty sprzedaży, debata jasno, że dieta bydła ma wpływu na produkt końcowy.

Historia

Przed II wojną światową, większość bydła w Ameryce mieszkali ich dni na zakresie, jedzenia trawy i siana. Dla porównania, obecnie większość bydła mięsnego wydać od 60 do 120 dni na dużą paszowych szybciej dokarmiać je.

Wpływ na zwierzęta

Niektórzy rolnicy i eksperci uważają, bydła karmionego trawą, są generalnie szczęśliwsi i zdrowsi. Krowy i byki na dużą paszowych doświadczyć więcej stresu, bo ziarno nie jest naturalna dieta dla bydła.

Wpływ na rolników

Trawy karmione wołowiny sprzedaje się w znacznie wyższej cenie, jak 7 dolarów więcej za funt do steków, dając rolnikom wyższy zwrot produktu. Jednak ziarna karmione bydło może być szybciej i bardziej podniesione wołowiny mogą być produkowane, dając rolnikom więcej wołowiny do sprzedaży.

Smak

Nie było debaty wśród konsumentów na temat smaku, z jakimś uczuciem, że tłuste i więcej cięć przetargowe ziarna karmione wołowiny smakuje lepiej. Inni uważają, że nie ma żadnych prawdziwych różnice smakowe pomiędzy różnymi rodzajami wołowiny. Wybór cięcia wołowiny zależy najbardziej od osobistego wyboru.

Wartość odżywcza

Badanie przeprowadzone przez University of California na WK Kellogg Foundation Kalifornia Żywności i Fiber przyszłego projektu stwierdził, że trawy karmione wołowiny zawiera więcej wartości odżywczych niż ziarna karmione wołowiny. Wołowina zawiera wyższy poziom beta-karotenu, witaminę E, omega-3 kwasów tłuszczowych, jak i sprzężonego kwasu linolowego, które zostały powiązane w celu obniżenia ryzyka raka, obniża ciśnienie krwi, oraz lepsze oka oraz zdrowia kości.

Rodzaje klientów

Ludzie, którzy czują zwierzęta karmione produkcji trawy bardziej naturalne mięso lub którzy czują ziarna powinny karmić biednych, a nie zwierząt na świecie, zwykle kupują mięso karmionego trawą. Ze względu na małą rynku trawy karmione wołowiny, jest mało prawdopodobne, że ta metoda bydła podnoszenie będzie przyszłość przemysłu wołowego.