adcov.com

Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa i ćwiczeń

Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, stan nieszczęśliwy udziałem zapalenie stawów na całym odcinku lędźwiowym, to wspólna odstraszający powodując tym dotknięty, aby uniknąć wykonywania całkowicie. Wynika to głównie z błędem, jak ćwiczenia mogą pomóc z objawami zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, zapewniając pewną ulgę dla osób cierpiących na zaburzenia. Jednak nie wszystkie formy ćwiczeń są zgodne z zesztywniającym zapaleniem stawów kręgosłupa, dzięki czemu informacje o waszym największym narzędziem walki eskalacji tej choroby. Zesztywnienie jest usztywnienie i / lub łączenia stawów lub kości.

Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa

Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa jest postępującą chorobą zapalenia stawów w znacznym stopniu wpływa na i wokół obszaru rdzenia. Podczas gdy kręgosłup i biodra są zwykle cel, że nie oznacza to, że zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, nie może wpływać na inne części ciała, jak również. Niektóre objawy tej choroby obejmują rozwój garbusa, brak elastyczności w regionie rdzenia i niechcianych utratę wagi,

Ćwiczenia i Weight Control

Pierwszym powodem ćwiczenie jest ważne dla osób z zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa polega na zdolności do zarządzania swoją wagę. Jak stawy ciała objęte są coraz większym obciążeniem, otyłość nasila objawy choroby. W ten sposób, utrzymując ciężar pod kontrolą poprzez regularne ćwiczenia mogą pomóc zmniejszyć nasilenie objawów zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa.

Ćwiczenia i mobilności

Jak zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa usztywnia stawy, to ma sens tylko do podjęcia środków zaradczych, aby uaktywnić pełny zakres ruchu w miarę możliwości. Utrzymanie sobie aktywne i telefon może pomóc opóźnić postęp zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, poprawy jakości życia.

Zalecenia treningowe

Według dr Judith Frank, MD, umiarkowanej intensywności działania nonweight-łożyska są najlepsze. Doskonale formy ćwiczeń pozwoli Ci pozostać zwinny pomimo swojej choroby, podkreślając ruchy powolne i zrelaksowany, aby pomóc Ci trenować przez (lub odzyskać) pełny zakres ruchu. Zalecane rodzaje ćwiczeń obejmują taiji (tai chi), joga, stacjonarną lub dróg rowerowych, lub pływanie.

Dalsze rozważania

Podczas obciążonych ćwiczenia nie są specjalnie polecane, dr Frank nadal wymienia trening siłowy jako potencjalnej aktywności. Tak więc, można nadal trenować z ciężarami (lub innych form oporu), jeśli zastosować się do swojej postaci. Zwłaszcza podczas wykonywania ćwiczeń ciała niższe, kręgosłup musi pozostać w położeniu neutralnym w każdej chwili zmniejszyć ryzyko kontuzji. Tak więc, należy unikać wszelkich ćwiczeń, w których nie można osiągnąć prawidłowe ustawienie. W celu zapewnienia zgodności, może chcesz zatrudnić spotter oglądać za wszelkie awarie w swojej formie podnoszenia.