adcov.com

Zespół niespokojnych nóg Natural Relief

Restless Leg Syndrome, znany również jako RLS, dotyka ponad 12 milionów Amerykanów, a to uczucie niepokoju i dyskomfortu w nogach. Objawy RLS wahają się od niewielkiego niespokojnym czucia w kończynach do bolesnego snu pozbawienia doświadczenie dla innych. Zakwalifikowane jako zaburzenie neurologiczne, zespół niespokojnych nóg jest niezdolność organizmu do wypoczynku, gdy umysł chce, aby się zrelaksować. W znacznym stopniu wpływa jakość życia psychicznego i fizycznego poprzez rozrywkę i wyczerpania, RLS traktuje się różnym powodzeniem. Liczba homeopatycznych lub naturalnych metod leczenia alternatywne istnieją w leczeniu RLS.

Użyj Ruch do zmniejszenia objawów

Przenoszenie jest najprostszym lekarstwem na łagodnych RLS. Wykonywanie pracy zasilanych mięśnie mogą zmniejszyć intensywność nieprzyjemnych doznań. Wstawanie i chodzenie wokół, zginając łydki i uda mięśni, obracając kostkę i zmiana pozycji w łóżku wszystko może zmniejszyć objawy. Masowanie kończyn może zmniejszyć uczucie stłumiony się energii w mięśniach. Energiczny spacer przed snem lub wykonywania rutynowych wieczorem może być wystarczający, aby stymulować mięśnie i uwalniania energii.

Naucz się zrelaksować przed snem

Relaks zarówno psychicznie i fizycznie może zmienić intensywność objawów RLS. Bardziej sfrustrowani i podkreślił, osoba staje się, stają się bardziej spięty i mniej prawdopodobne jest, że mają przespanej nocy. Eliminując nocne napojów zawierających kofeinę lub alkohol oraz ograniczenie używek, takich jak nikotyna i cukru pomaga organizmowi odpocząć. Ciepła kąpiel aromatyczna tuż przed łóżkiem i pad ciepła stosowany do obszaru dotkniętego zapewnia zarówno fizycznego i psychicznego odprężenia, a obraz może być tylko rzeczą, aby uspokoić nerwy na sen.

Znaczenie spokojny sen

Pierwsze dużo odpoczynku jest niezwykle ważne dla osób cierpiących na zespół niespokojnych nóg, zwłaszcza, objawy stają się ostre. Regularny wzór spania (spać i wstawania o tej samej godzinie każdego dnia) pomaga złagodzić objawy dla niektórych ludzi. Kiedy objawy występują w określonych porach dnia, zmieniając snu, aby uniknąć tych czasów może złagodzić objawy.

Skonsultować się z lekarzem jeśli objawy Resist Natural Relief

Życie z zespołem niespokojnych nóg może być trudne i naturalne zabiegi rzadko wyeliminować objawy całkowicie. Począwszy od początku życia człowieka oraz zwiększenie intensywności wraz z wiekiem, RLS jest jeszcze stan leczyć przewlekłe. Gdy objawy zaczynają się nagle, w połowie życia, mogą one być objawem innej choroby. Każdy, kto żyje z chorobą, która uniemożliwia im prawidłowe funkcjonowanie po próbie naturalnych metod ulgi powinny skonsultować się z lekarzem.