adcov.com

Zdrowy poziom cholesterolu dla diabetyków

Zdrowy poziom cholesterolu są ważne dla każdego, ale jeszcze ważniejsze dla ludzi, którzy są już walczących poszczególnych schorzeń. Jeden stan zdrowia, gdzie o zdrowy poziom cholesterolu jest niezwykle ważne jest cukrzyca. Warunek nazywa dyslipidemia cukrzycowa jest odpowiedzialny za walce poziomu cholesterolu u chorych na cukrzycę. Warunek ten ma tendencję do obniżenia poziomu cholesterolu i dobre podniesienie złych. Dlatego tak ważne jest dla chorych na cukrzycę ściśle monitorować ich poziom cholesterolu.

Informacje Cukrzyca

Cukrzyca jest chorobą, w której organizm mismanages poziom glukozy we krwi. Poziomy glukozy we krwi cukrzyka biegną zazwyczaj wysoka. Trzustka jest narządem, w którym wykonany jest insulina, insulina i pomaga kontroli poziomu cukru we krwi lub poziom glukozy w organizmie. Cukrzycy, trzustka wytwarza zbyt dużo insuliny lub nie pomaga insuliny dostać do komórek poprawnie. To powoduje wzrost poziomu glukozy we krwi.

Znaczenie poziomu cholesterolu dla diabetyków

Dla osób z cukrzycą, mają większą tendencję do problemów z ich poziomem cholesterolu. Ludzie, którzy mają cukrzycę często mają podobne ryzyko chorób serca i udaru mózgu, jak ludzi, którzy już mają choroby układu krążenia. Jeśli chodzi o ryzyko związane z serca, cholesterolu, cukrzycę już przed tymi, które nie mają cukrzycy. Diabetycy muszą być bardzo ostrożni, jeśli chodzi o monitorowanie ich dobre i złe poziom cholesterolu.

Jakie są zdrowy poziom cholesterolu dla diabetyków?

Prawidłowy poziom cholesterolu są ważne dla chorych na cukrzycę. Jest to powszechny problem, aby zobaczyć diabetyków z niskim poziomem dobrego cholesterolu oraz wysokim poziomem złego cholesterolu. Dla osób z cukrzycą, okazało się, że ich poziom LDL (złego cholesterolu) i powinna być mniejsza niż 100 mg. Dla chorych na cukrzycę, którzy są na większe ryzyko problemów związanych z podwyższonym poziomem cholesterolu, powinny dążyć, aby ich poziom LDL poniżej 70 mg. Poziom HDL (dobrego cholesterolu) i powinien wynosić około 40 mg dla mężczyzn i 50 mg dla kobiet. Triglicerydów powinna być mniejsza niż 150.

Zapobieganie podwyższonym poziomem cholesterolu

Dla diabetyków, to jest bardzo ważne, aby utrzymać poziom glukozy we krwi pod kontrolą. Jak większość ludzi, którzy mają oglądać ich poziom cholesterolu, cukrzycę mogą korzystać z tych samych wytycznych w celu utrzymania ich. Monitorowanie poziomu cholesterolu oznacza, zdrowych nawyków żywieniowych. Należy wyeliminować przetworzonych tłuszczów, takich jak tłuszcze trans, i jeść bardziej zdrowe tłuszcze, takie jak te znajdujące się w rybach. Jedz więcej świeżych owoców i warzyw, dostać w dzierżawę trzydzieści minut ćwiczeń, jeść więcej produktów pełnoziarnistych, a jeśli są podwyższone trójglicerydy, wziąć dodatek oleju rybnego.

Rozważania

To jest bardzo ważne dla diabetyków, aby uzyskać regularne cholesterolu kontrolne, aby pozostać na szczycie ich poziomu. Uwzględniając poziom cholesterolu sprawdzane tylko wymaga Quick Draw krwi. Jeśli masz regularne kontrole przez lekarza, będzie wiedział, co się normalnie uruchamia i cholesterolu będzie informowany w sposób terminowy, jeśli poziomy skok. Dla chorych na cukrzycę, to jest bardzo ważne, aby nie czekać zbyt długo, aby być postrzegane przez lekarza, jeśli podejrzewasz problem.