adcov.com

Zawroty głowy Ulga dla chiropraktyka

W "Dizzy: Co trzeba wiedzieć o Zarządzanie i leczenia zaburzeń równowagi," Jack J. Wazen i Deborah Mitchell zbadać wiele różnych przyczyn i metod leczenia zawrotów głowy lub zawroty głowy, w tym przyczyn i metod leczenia zawrotów głowy szyjki macicy. Wazen i Mitchell wyjaśnia, że ​​zawroty głowy szyjki macicy jest spowodowany urazu szyi lub kręgosłupa szyjnego i charakteryzuje się niedopasowaniem kręgów szyjnych, które przerywają sygnały podróżujących do mózgu, skóry, stawów i mięśni i powodować zawroty głowy. Zabiegi chiropraktyka zaoferować ulgę objawy szyjki macicy zawroty głowy.

Manipulacja kręgów

W "Znachor Yourself: Natural Healing, który działa", Andrew W. Saul wyjaśnia, że ​​chiropraktyka regulacji górnej szyi kręgów szyjnych mogą zapewnić zawroty głowy ulgę. Kręgarz może manipulować dwa górne kręgi, atlas i osi, w celu zmniejszenia wystąpienia zawrotów głowy. W "Zasady i praktyka chiropraktyki," Scott Haldeman wyjaśnia, że ​​wiele osób zgłosiło zwolnienie z zawrotami głowy, po terapii kręgosłupa manipulacji. Kręgarz będzie musiał obrócić szyi do ustalenia, jeśli wystąpią zawroty głowy podczas obrotu szyi i wtedy manipulować kręgów szyjnych w celu zmniejszenia problemów z zawrotami głowy i zawroty głowy.

Leczenie

W artykule zawartym w czasopiśmie Stowarzyszenia Chiropractic kanadyjskiej, zatytułowanego "Cervicogenic Vertigo: raport o trzech przypadkach" Pierre Côté Silvano Mior i Don Fitz-Ritson, z Wydziału podyplomowych i Kształcenia Ustawicznego w Canadian Pamięci chiropraktyka College w Toronto, w Kanadzie, nakreślić schemat leczenia zawrotów głowy szyjki macicy. Kręgarz będzie miał wstępną wizytę, aby uzyskać historię lekarza, aby omówić swoje objawy, a do zdiagnozowania choroby. Może zamówić rentgenowskie lub MRI, aby spojrzeć na swój kręgów szyjnych do dostrzec ewentualne uciski kości i dysków, które mogą być przyczyną Twojej zawroty głowy. Kręgarz przeprowadzą również zakres badań ruchu poprzez można pomieścić się w przechylenia stołka, mobilizując głowę, a po przeniesieniu ciała na lewo i prawo, aby zobaczyć, czy zawroty głowy mogą być reprodukowane.

Jeśli zdiagnozowano zawroty głowy szyjki macicy, może wymagać jednego lub więcej zabiegów obejmujących rdzeń manipulacji C1, C2 i C3 kręgów w szyi: Pierwsze trzy kości w szyi poniżej podstawy czaszki. Kręgarz może również skorzystać masażu i manipulacji tkanek miękkich w celu złagodzenia żadnego napięcia mięśni związanego z sprężonego kręgów, które mogą przyczynić się do zawrotów głowy i zawroty głowy.

Ćwiczenia

Kręgarz, poinformuje cię o rozciąganie, wzmocnienie i zakres ćwiczeń ruchowych, aby zwiększyć mobilność szyi i zmniejszyć problemy z zawrotami głowy. Wykonywać ćwiczenia zgodnie z instrukcją codziennie poprawić kondycję. Możesz być także poinformowani o Vestibular przyzwyczajenia Szkolenia, które pozwala, aby przyzwyczaić się do poczucia równowagi czujesz, gdy jesteś w ruchu. Ten rodzaj ćwiczeń polega siedzi na krawędzi łóżka i opierając swoje ciało mniej więcej 30 stopni do kierunku, w którym po raz pierwszy zaczynamy odczuwać zawroty głowy. Będziesz trzymać to stanowisko na okres 30 sekund i wrócić do swojej normalnej pozycji siedzącej; ćwiczenia prowadzone jest pięć do dziesięciu razy dziennie przez 21 dni, a ulga głowy jest stopniowe gdy ćwiczenia są wykonywane.