adcov.com

Zastosowania soku Wheatgrass

Sok z trawy pszenicznej to napój zdrowia pochodzi z soków trawę ze wspólnej rośliny pszenicy. Świeżo juiced i zużyte, to zapewnia lepszą źródło witamin, aminokwasów, chlorofilu, enzymów i minerałów.

Codziennie

Dodanie 1- lub 2-oz. Szklanka soku z trawy pszenicznej do swojej codziennej diety może wspierać szeroki zakres świadczeń zdrowotnych, w tym odtruwające i oczyszczające układ pokarmowy, a następnie dodać toksyn przesiedlające energii. Ze względu na dużą zawartość chlorofilu, substancji w roślinach, który przekształca substancje odżywcze roślin i światła słonecznego w energię, jest czasami określany jako ciekły godz.

Zdrowie

Liści pszenicy wzięte regularnie jak wiadomo, przyczynia się bardzo dobrą naczyniowy. Może produkować zwiększoną pracę serca, obniżają wysokie ciśnienie krwi i zwiększa produkcję hemoglobiny z chlorofilu. Może on być również stosowany do płukania ust do złagodzenia bólu zęba lub jako płyn do płukania gardła, aby złagodzić ból gardła.

Oczyszczająca

Sok z trawy pszenicznej jest bardzo skuteczne, gdy rozpoczęcie diety na czczo. Upewnij się, aby pić dużo wody podczas szybkiego, jak również. Jej działanie czyszczące może być również widoczne, gdy stosuje się w postaci wlewu lub natryskiem. Jest on znany jako substancja, która pomaga oczyścić toksyn w organizmie.

Pierwsza pomoc

W leczeniu drobnych oparzeń oraz oparzeń słonecznych, trawa pszenicy jest bardzo skuteczny. Moczyć w niej i ścierek do zastosowania bezpośrednio do nagrywarki ulgą. Jest to również podobnie skuteczny w leczeniu skaleczeń, zadrapań i otarć.

Kosmetyki

Istnieje różnorodność zastosowań kosmetycznych, w tym, ale nie wyłącznie, do kondycjonowania włosów i owłosionej skóry głowy i / lub leczenia łupieżu. Jest to często stosowane w leczeniu wyprysku, a nawet mogą być stosowane jako twarzy, dzięki jego zdolności do zaostrzenia skóry i zamknięcia porów.

Wygaśnięcie

Upewnij się, pić i używać wheatgrass wkrótce po soków, ponieważ może stracić swoją skuteczność, a nawet pójść źle w ciągu około 12 godzin.