adcov.com

Zastosowania Olej miejscowe witaminy E

Witamina E jest naturalnym witaminy znaleźć w niektórych pokarmach. Może ona również zakupić jako dodatek w postaci kapsułek i postaci ciekłej. Oleju witamina E ma wiele korzystnych zastosowań. Najbardziej popularne i dobrze znane zastosowania do oleju są do leczenia skóry.

Rozstępy

Witamina E olej jest od dawna uważana za lek na rozstępy. Aby użyć olej na rozstępy, pocierać oleju witaminy E w głębokie znaków i wmasuj go tak przenika skórę. Zastosuj olej co najmniej raz dziennie, aby zauważyć zmiany w wyglądzie rozstępów. Olej Witamina E jest również w niektórych płyny i kremy przeznaczone do redukcji rozstępów. Nowsze rozstępy będzie łatwiej leczyć niż starszych.

Blizny

Wiele osób korzysta z oleju witaminy E w leczeniu blizn i zmniejszyć wygląd blizny. Olej znajduje się w wielu kremów i balsamów przeznaczonych specjalnie do leczenia blizn. Dla tylko witaminy E olej, można go znaleźć w formie kapsułek. Ściskać kapsułki z igłą i wycisnąć olej stosuje się miejscowo na blizny. Zgodnie z 2007 roku w New York Times artykuł Anahad OA € ™ Connor, to wykorzystanie witaminy E olej jest kontrowersyjna i nie jest udowodnione, że jakikolwiek wpływ na blizny. Jednak wielu dermatologów nadal zaleca witaminy E, aby zmniejszyć wygląd blizn.

Sun Burns

Według doktora, Derma dermatologa stronie internetowej prowadzony, witamina E wykorzystywane do ośmiu godzin po opracowaniu poparzenie słoneczne zmniejsza utratę wody i zmniejsza nasilenie palić. Jeśli są spalane, można użyć witaminy E jako leczenie po-burn przez tarcie oleju na obszarze zagrożonym. Olej powinien zapewnić ulgę w bólu i pomóc skórze goją się szybciej. Przyjmowaniem witaminy w postaci kapsułek przed udać się na słońcu jest również, aby chronić skórę przed promieniami słonecznymi.

Opryszczka

Oleju witamina E może być stosowany w profilaktyce i leczeniu opryszczki. Pęcherze zwykle zaczynają się pieczenie lub mrowienie uczucie w wardze. Jeśli uważasz, że są coraz opryszczki, pocierać witaminę E olej na powierzchni kilka razy dziennie. Jeśli już masz opryszczkę, MotherNature.com zaleca pocieranie oleju z jednej kapsułce bezpośrednio na ranę.

Zmarszczki

2006 raport MSNBC mówi zmniejszające poziom witaminy E w skórze są związane ze zmarszczkami. Ten sam raport cytuje badania na zwierzętach, które pokazują, witamina E redukuje zmarszczki, ale nie człowieka badań, które pokazują znaczną redukcję zmarszczek. Aby zastosować witaminę E olej do zmarszczek, masaż olej w skórę i pozostawić do penetracji powierzchni. Należy dać suche oleju na skórę przed nałożeniem dodatkowych krem ​​lub makijaż. Umieszczenie oliwy przed snem jest dogodną techniką, aby zapewnić olej wchłania się w skórę.