adcov.com

Zastosowania migdałów

Zastosowania migdałów


Olej migdałowy jest wszechstronny produkt kosmetyczny, który ma wiele zastosowań i mogą być dodawane do wielu produktów na świadczenia nawilżających. Jak to jest klin pełne witaminy E i innych minerałów, może działać jako skórę gładszą, odżywki do włosów, a nawet balsam do ust. Mała butelka olejku migdałowego potrwa dość długo, a zawsze znajdziesz różne zastosowania na to, aby utrzymać się szuka najlepiej.

Odżywka do włosów

Tradycyjny odżywka do włosów jest wypełniony produktami syntetycznymi, które powinny naśladować wygląd zdrowie i połysk we włosach, ale w rzeczywistości nie zrobić włosy każdy zdrowsze lub bardziej błyszczącą. Silikon znaleźć w większości odżywka dodaje kieliszek do włosów na krótki czas, który może z czasem nudne. Korzystanie olej migdałowy na włosach pozostawia lśniące i elastyczne i faktycznie poprawia włosy za pomocą naturalnych nawilżające aby go nawilżona i gładka. Wystarczy użyć niewielkiej ilości na palcach i zastosować się do końców włosów dla najwyższej klimatyzacji.

Zmarszczki

Witamina E w oleju migdałowym plumps się skóry, co pomaga drobne linie i zmarszczki znikają. Olej migdałowy jest również doskonałym codziennie balsam, który może być użyty, aby utrzymać skórę miękką i szuka młodych. Wystarczy zastosować niewielką ilość olejku migdałowego do niektórych swoich obszarach problemowych, jak wokół ust, oczu i czoła. Można to zrobić przed snem i pozostawić do zlewu oleju w całą noc, lub zostawić grubą warstwę na dziesięć minut i spłukać ciepłą wodą w ciągu dnia.

Balsam do ust

Olej migdałowy jest bardzo nawilżający, co czyni go idealnym na balsam do ust. Można nawet sprawia, że ​​własny balsam do ust, łącząc mały pojemnik z wazeliną z kilkoma kroplami olejku migdałowego, i jeszcze kilka kropli ulubionego olejku, takich jak mięta, do zapachu. Twój domowy balsam będzie tak nawilżających, jeśli nie więcej, niż drogie sklep kupił balsamy z nieczytelnych składników.

Balsam do masażu

Szukasz łatwy sposób pozbyć się codziennego stresu ze swojego życia? Weź małą butelkę oleju migdałowego i wlać go w płytkim naczyniu. Mikrofalówki na 15 sekund, a następnie przetestować go palcami, aby upewnić się, że nie jest zbyt gorąca. Następnie, poproś kogoś bliskiego dla wygładzenia, masaż ciepłym olejem migdałowym. Podgrzewany olej będzie gładka stresu, pozostawiając skórę miękką i odmłodzona.

Olej dla niemowląt

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miało gładką skórę, a następnie olej migdałowy może zrobić tylko podstęp. Po ciepłej kąpieli, wygładzić trochę olej migdałowy na Twojego dziecka nóg, ramion i tułowia. Nie tylko jego skóra jest gładka i odżywiona, to nocny masaż może uczynić go lepiej spać.