adcov.com

Zastosowań Rozbiórki Finger

Zastosowań Rozbiórki Finger


Funkcja strony jest niezbędna do czynności życia codziennego, pracy i wypoczynku obowiązków są dwa stawy activities.There w kciuka: stawu śródręcznopaliczkowego i międzypaliczkowego stawu. Trzy szczeliny również znajdują się w każdym z pozostałych palców: stawu śródręcznopaliczkowego, proksymalny staw międzypaliczkowy oraz dystalny staw międzypaliczkowy. Wczepy są zasilane przez mięśnie, które łączą się kości poprzez ścięgien.

Thumb Wspólne Działanie

Stawy kciuka zapewnienia mobilności, który jest ważny dla działania całego arm.The kciuk ręki i umożliwia ściskanie wielu położeniach. Końcówka pinch opisuje zdolność postrzegania przedmiotu pomiędzy końcówką kciukiem a innym palców, najczęściej palca wskazującego. Pozwala to osoba napisać, ubrać, podnieść przedmioty i używać ręki jako stabilizator dla przeciwnej strony, jak gospodarstwa papieru podczas cięcia nożyczkami. Kciuk jest także zdolny do bocznego zgniecenia, co umożliwia trzymanie przedmiotu między kciukiem i z boku ręką. Pinch to jest wymagane do utrzymywania i obrócić klucz i określa się także jako kluczowy pinch.

Stawy śródręczno

Śródręcznopaliczkowych (MCP) stawów, powszechnie określane mianem dużych kłykcie, są umieszczone pomiędzy ręką i w dolnej części każdego palca. Połączenia te zginać i prostować, który umożliwia osobie trzymać książkę wiązania, pić z filiżanki kawy i nosić talerza. Stawy MCP współpracować z innymi stawów palców, aby mocno pięść.

Międzypaliczkowych Rozbiórki

Każdy palec jest zagrożona z bliższych (PIP) i dystalnej międzypaliczkowego (DIP) stawu. Złącza te umożliwiają palce zginać i prostować. W międzypaliczkowych stawy są wykorzystywane do uchwycenia i przytrzymaj na obiekt, takich jak klamki z dodatkiem suitcase.In, skomplikowane ruchy rąk, takie jak gra na pianinie, rzeźbienie ceramiki, pisania i pisania wymaga MCP, PIP i DIP stawów współpracować.

Finger wspólnego Urazy

Uszkodzenie stawów kciuka lub palca może spowodować znaczne inwalidztwo, a może być wymagana specjalistyczna opieka medyczna. Ze względu na skomplikowaną anatomię ręki, ortopedów często uzyskać dodatkowe szkolenia do rozwijania umiejętności niezbędnych do chirurgii ręki. Ponadto niektóre fizjoterapeutów i zawodowych wybrać się specjalizować w leczeniu urazów kończyn górnych stając certyfikowanych terapeutów ręcznych (CHT).