adcov.com

Zarządzane Funkcje Pielęgnacja Benefit Administracja

Opieka Zarządzane jest o ściśle udało korzyści zdrowotne. Aby zrealizować koncepcję udało opieki i kontrolowanego podawania korzyści, firmy te wymagają pre-autoryzacji niektórych usług, starannej i wypłaty odszkodowania i konserwacji sieci dostawcy. Każdy z tych świadczeń funkcji administracyjnych przyczynia się do obniżenia kosztów opieki poprzez zarządzanie korzyści ściśle. Zarządzane projekty planu opieki zdrowotnej obejmują Health Maintenance (HMO) Organizacje i organizacji Provider Preferowane (PPO).

Preautoryzacji Usługi

Większość zarządzane Świadczenia opieki wymaga wstępnego zezwolenia usług. Oznacza to, że członek lub usługodawca musi skontaktować się z firmą świadczeń zdrowotnych wstępnie zatwierdzić pewne lekarz wizyty, procedur i hospitalizacji, zanim one wystąpią. Funkcja ta jest podstawą zarządzanej administracji świadczeń opieki, ponieważ jest przeznaczony do kontroli kosztów i nadmierne korzystanie z usług. Firma opieki udało przedstawiciele sztabów do wlotu z wniosków o udzielenie zezwolenia, a personel kliniczny zatrudniony recenzję wniosków i podjąć decyzję w sprawie zatwierdzenia lub odmowy opartej na kryteriach medycznych koniecznością.

Roszczenia tworzenie

Podstawową funkcją administracji korzyści z zarządzanych firm opieki jest do zapłaty należności. Roszczenia są weksle przedstawione do zwrotu świadczonych usług. Automatyzacja procesu roszczeń staje się coraz bardziej powszechne. Jednakże ręczne składanie wniosków nadal jest do zaakceptowania. Udało firma zatrudnia pracowników do opieki cen, procesowych i dokumentów nadesłanych wniosków o płatność. Często przedstawiciele obsługi klienta działają linie telefoniczne, aby odpowiedzieć na pytania i pomóc z rozmów na temat roszczeń. Nacisk przesunął się skrócenie czasu, dokładność w płatności i negowanie lub redukujących fakturowania, jeśli jest to konieczne.

Maintanance Network Provider

Większość zarządzane firmy opieki mają własne sieci dostawcy. Sieć składa się z dostawcą pracowników służby zdrowia i udogodnień, które świadczą usługi na członków zarządzanego Care firmy. Zarządzaną firmą opieki jest odpowiedzialny za rekrutację dostawcy, umów i credentialing w sieci. Sieci dostawcze pozwalają użytkownikom na dostęp do świadczeń w-sieci po obniżonych kosztach. Uzgodnienia z zakontraktowanych dostawców zastrzec, że nie mogą one ładować się pewną ilość swoich usług i muszą przyjąć pewną kwotę płatności z zarządzanych organizacji opieki. Celem jest utrzymanie kosztów świadczeń w dół.