adcov.com

Zapobieganie wypadaniu włosów i wzrostu włosów

Kluczem do zatrzymania wypadania włosów i promowania wzrostu w tym samym czasie ma się rozwijać dobre nawyki do pielęgnacji włosów. Procedura ta powinna zapewnić pokarm, wilgoci i kondycjonowania włosów. Jedynym sposobem, aby promować wzrost włosów jest zapobieganie wypadaniu włosów.

Unikać ciepła

Przed skokiem do czyszczenia i nawilżający rutyny, należy pamiętać, aby uniknąć ciepła jak najwięcej. Ciepło wysusza włosy i może uszkodzić włosy przez spalenie go. Jeśli używasz przedmiotów, takich jak plastry lub cienkich gorących żelazek, można spalić skórę głowy, jak również. Jeśli tak się stanie, można rozwinąć stan zwany blizny łysienie, łysienie lub bliznowatych. Bliznowate łysienie powoduje wypadanie włosów z pęcherzyka, a następnie zastępuje się włosy tkanki bliznowatej. To blizny hamuje przyszłego wzrostu włosów. Więc unikanie ciepła pomoże przejść rozpocząć procedurę zapobiegania.

Unikać Traction

Wybierz fryzury ostrożnie, patrząc, aby uniknąć ciasne style lub duże ilości produktów do włosów. Tight fryzury, takie jak kucyki lub cornrows będzie ciągnąć włosy z głowy, co powoduje przerzedzenie włosów i wypadanie włosów. Ta forma utraty włosów w późnych stadiach nie można cofnąć, i nazywa trakcji łysienie. Korzystanie z produktów do włosów, takie jak żel do włosów, lakier do włosów i spritzem zawierające alkohol będzie wysuszyć włosy. Pozwoli to zminimalizować naturalną elastyczność włosa, powodując pęknięcia włosów i rozdwajaniu.

Nawilżający i chemiczna

Jeśli umyć włosy zbyt często (codziennie), to niszczą włosy jej naturalnych olejów, powodując pękanie oraz wypadanie włosów. Mycie włosów co najmniej raz w tygodniu powinno wystarczyć. Korzystanie szampony i odżywki, które są opracowane dla włosów suchych i zniszczonych, lub w celu promowania wzrostu włosów powinny być używane, aby zachęcić zdrowie i wzrost. Oprócz mycia, korzystać z urlopu-w odżywki zawierające oliwę z oliwek, czosnek, aloes lub olej jojoba. Zachęcają one wilgoć, połysk i zdrowy wzrost. Są one łatwo dostępne w większości sklepach kosmetycznych i sklepach spożywczych. Nawilżające, które zawierają oleje te są również pomocne, jeśli chodzi o wspieranie wzrostu gospodarczego. Staraj się unikać nawilżające, które są tłuste i zważyć włosy. Korzystanie z tego typu nawilżający może wysuszyć włosy przez pozbawiając ją jej naturalnych olejów.